peniaze nie sú všetko....

Príspevok v téme: peniaze nie sú všetko....
deuls

Možno si to ani nikto neprečíta,ale potrebujem to so seba dostať...Žijem s mužom vo veľkom dome. On má dosť veľa peňazí, má dobré potavenie a je aj pomerne známy. Aby ste si nemysleli, že so zlatokopka,lebo pred svadbou nemal peniaze ani postavenie. A ide teda práve oňho..Žijeme dobre..niekedy. Nie je to v tom že by mal inú, ale v povahe odkedy má peniaze. Proste sa na čokoľvek urazí, napr. ak mu nedám večeru načas ale o 10 min neskôr, alebo ak si poviem svoj názor, a nepáči sa mu tak sa so mnou nebaví a žiada ospravedlnenie, vtedy sa so mnou baví ako s handrou a pošle ma do p...Nemôžem si kúpiť oblečenie ktoré sa mi páči ani topánky ktoré chcem. A začal byť extrémne žiarlivý. Kedysi som boĺa modelka, no to už je dávno preč. Som vyštudovaná právnička no vždy zo mňa urobí totálnu chuderu..

JUDr.

A preco si mne neodpisala na prispevok ale namiesto toho si ho vymazala. To je diskriminacia, to ocakavas ze ta tu budu vsetci len lutovat? a ked niekto napise pravdu uz je nepohodlny prispevok a radsej sa vymaze??

JUDr.

Mila pani JUDr Deuls, nerobte hanbu SAK.A neklamte ludi a maloletych vymyslami na tomto fore.Vy nie ste ani modelka ani pravnicka.ste klamarka. Ved ak ste pravnicka tak uz len z pojednavani na trest.veciach musite mat tolko zivot.nametov, ze by ste buchli po stole a chlap je pod nim, tam sa riesia "tvrde veci" takato labilita by tam neustala. Neklamte a pozrite si lepsie repetitorium- ak viete co to je. A ak ho lubite, tak ho neohovarajte a ak ho nelubite a zbohatol po uzavreti manzelstva-prosim pekne, rozvedte sa osklbte ho ved vsetko je v BSM. A kde to pojednavate? prideme sluzobne aj s Adkou Veresovou.

darika

to je,ze dnes kazdy pri probleme hlada riesenie v ukonceni vztahu.Trabe ho skusit aj riesit.Je najjednoduhsie zbalit kufre a pa pa.
deuls
az ked vyskusas vsetky moznosti a nebude ina moznost,az vtedy rozmyslaj nad tym,ci ho opustis.Vsetko sa da,len treba skusit.

darika

to je,ze dnes kazdy pri probleme hlada riesenie v ukonceni vztahu.Trabe ho skusit aj riesit.Je najjednoduhsie zbalit kufre a pa pa.
deuls
az ked vyskusas vsetky moznosti a nebude ina moznost,az vtedy rozmyslaj nad tym,ci ho opustis.Vsetko sa da,len treba skusit.

renca68

Katarina

Si veľmi mladá na to aby si sa trápila. Jediná rada: vykašli sa naňho. a nájdi si niekoho zo svojho okolia, ináč sa to bude ťahať s tebou po celý život a to ho máš pred sebou. Ten chlapec nebude nikdy spokojný, stále mu bude niečo vadiť a ty sa budeš trápiť.

darika

deuls
Hlavne teraz nesmies povolit,lebo neskor si na to zvykne a bude vediet,ze je to zase len tvoj maly protest,ktory ta prejde a klesnes u neho este viac.Nemusis ignorovat.Bud,aka si bola doteraz,len mu proste povedz,ze poznas svoju cenu a ze on ta pod nu neda.Snaz sa mu vsetko vykricat,ale v klude,aby ta naozaj pocuval a vnimal.A co sa tyka toho oblecenia,len mu povedz,ze si budes davat na seba to,co sa jemu paci,a ze ak on bude vidiet v tebe ...,tak potom ju musi v tebe vidiet aj pod pyzamom,pretoze tym,ze si das na seba nieco pekne,sa tvoj charakter nezmeni.Drzim palce.

deuls

Ďakujem veľmi pekne všetkým, veľmi mi pomohlo sa takto vyrozprávať. Včera som mu žiadnu večeru nedala, povedala som že mám robotu, najprv pozeral ale potom si zobral sám. Dojedol, prišiel a spýtal sa čo sa deje, tak som mu povedala všeto s úplným egoizmom a bez akýchkoľvek emocií a zostal mimo, tak som zvedavá..
Možno som ako Andrea Verešová, len s rozdielom že aj robím čo som vyštudovala, stálo ma to veľa prebdených nocí, no neľutujem. Andrea možno po materskej tiež začne robiť.

darika

deuls
mas pravdu,ja som to aj spomenula,ze nejde o postavenie,ale ako si kto necha.Nedaj sa.Vidis,ze aj tu si si vedela obhajit svoje.Tak to urob aj doma.Maj svoju hrdost.Stale ti pripomeniem,ze kazdy,podotykam,kazdy chlap na svete si dovoli len tolko,kolko mu zena dovoli.A ty mu dovolis upne.On podla vsetkeho vyrastol z hovna a ty si nieco v zivote dokazala,tak si to obhaj.