Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herbalife krémy

S1M

pre hedvigu
Na to musis mat proste nadanie :) Vacsinou su to ludia co sa daju lahko zmanipulovat a ked sa im povie slovo PENIAZE tak idu za tym hlava nehlava.

jdeina

bibinka moni mozem len suhlasit s tebou ...
tak isto som mala problem s akne a po rokoch skusania vseliakych pripravkov mi pomohla az herbalife kozmetika v case ked som uz premyslala nad liecbou laserom.teraz mam krasne vypnutu cistu plet a nemusim sa skryvat pod makeup.a to ju pouzivam este len kratko

hedviga

Nečakam miliony a úžasnú karieru.Chcem len prácu.A nikoho neobťažujem.Pracujem v štúdiu,ošetrujem pleť,nikomu na silu nič netlačím.Nikto sa mi nesťažoval.Máte len zlé skúsenosti.Nie každému to vyhovuje.Nevadí.

amina29

drahá Hedviga,držím ti palce v tejto užasnej kariére a odkáž svojim kolegyniam nech prestanú obtazovat ludí a vyvolávat im aj ked o ich výrobky človek nemá záujem, ja som si koli tomu musela zmenit aj telefonne číslo!
A douč sa gramatiku!

pre hedvigu

no neviem,ci su dva roky davno,ale ja stale viem,co sa tam deje,takze viem dost dobre posudit....tak ako je vsetko o ludoch,aj tu to pos... ludia a sponzori,ktori vyvijali zbytocny tlak a pod....nechce sa mi o tom ani pisat,bol to proste trapas to cele,kazde skolenie o tom istom,stale si pisat tie iste dristy,ktore som vedela aj bez toho,skolia ti isti ludia,vsetko je super,skvele....a bla bla bla

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.