EXTREM tvar-plet (svrbenie)

Príspevok v téme: EXTREM tvar-plet (svrbenie)
*d

ak ma niekto pre mna urcite extrem prosim napiste svoj komentar, vsetky rady co to moze byt , comu sa vyvarovat alebo co by pomohlo( ak sa da bez pomoci liekov ) bude velmi vdacna.

problem :nemozem si umyvat tvar vodou , nerobia mi dobre ani cistiace mlieka, tonika, emulzie , kremy , jedine co znesiem je male mnozstvo korekcnej tycinky ked sa snazim o rychlejsie zahojenie postihnuteho miesta , asi sa pytate ako si teda odlicujem tvar- nepouzivam make-up , mam cistu tvar vycistim si ju s biodermou na citlivu plet, problem je ten ze postupne si na nu plet navykla a strasne ma svrbi , s kupelom ,kazdodennou sprchou ani inymi vecami problem nemam , raz do mesiaca od 20 dna cca do 26 sa mi vytvoria permanentne vyrazky drobne na licach + cele tie klasicke inak s pletou problem nemam ak do nej nestucham a neumyvam ..som uz trochu zufala , pri strese sa mi objavy aj velky cerveny flak na krku , niekdy mam pocit ze by som si rozskriabala v spanku celu tvar - velmi to svrbi , ked som mala cca.13 plet sa mi zhorsila akne - nocna mora myslim ze sa plet spamatava dodnes (19r), VAS NAZOR ??

Dakujem velmi si to vazim