Nepekne podpazusie

cajik

lenze epilacia na tu "husaciu kozu" nepomoze :) na to nepomoze nic. a ked niekto pridete na zazrak, tak mi dajte vediet ;)

ewinka

aj ja som mala taky problem ako ty, mylady, cierne bodky... a neviem co... potom jedneho krasneho dna som zobrala epilator.... a s placom revom krikom... som si vytrhala... a stalo mi to zato, lebo take krasne a hladke podpazusie.... wow... tu plati stare zname... pre krasu sa trpi :) a depilujem sa teraz raz sa mesiac.... a nemam uz take strnisko... ako pred tym... :) ahoj

cajik

Asi potne, nie som si ista, ale nieco je tam proste zvacsene :) neda sa s tym robit nic, mame byt radi ze sa nadmerne nepotime, treba to natierat zjemnujucim kremom (ja mam biodermu), neholit ziletkou lebo sa to zbytocne drazdi. ja sa ziletkou uz vobec neholim, len holiacim strojcekom. ale niekedy aj tam to mam horsie, a take zapalene, a niekedy lepsie, neviem preco.

mylady24

Aluska, mas pravdu, nie je to ta najdolezitejsia vec na svete, len ma zaujimalo, cim by to mohlo byt. Predsa len to je chybicka krasy. :-) Dakujem vam za nazory.