Makeup z drogérie a makeup z lekárne

Príspevok v téme: Makeup z drogérie a makeup z lekárne
maria15

Dobrý deň,bola som u svojej kožnej na čistenie pleti a len tak medzi rečou sa ma opýtala aký make up používam.Vraj všetky makeupy z drogérie upchávajú póry,neupchávajú len tie z lekárne (VICHY,LA ROCHE POSAY,AVENE..)Teraz mám dilemu,či je to vážne tak alebo je to len reklamný ťah.Výrobky tých firiem som používala (ale nie makeupy) a bola som celkom spokojná.Keďže chodím na čistenie,tak póry by som si nerada znova zanášala.Vie niekto,ako to vlastne je s tými makeupmi??

amina29

sydney: kupujes ten make up v lekárni? alebo z netu? u nas v lekárni to nemajú a na inter. co som videla dost divne farby sú, tak by som potrebovala poradit nejaky neutralny odtien. diky moc.
Nevieš ci v blave v niektorom nákupnom centre zoženiem túto AA kozmetiku?

sydney

nieco na tom pravdy asi bude,lebo kym som pouzzivala drogeriove makeupy,tam plet teda bohvieaka nebola (mama extremne sucu a citlivu),ale AA kozmetika je perfektna (lekarenska),make up stoji tusim do 200korun.a este bourjois je vyborny

aluska

no normalne dermacol.cz a tam hore je zalozka ze katalog vyrobkov alebo mozes si tam najst dermacol e-shop a tam maju nakreslene aj odtiene aj ked v skutocnosti to aj tak inak vyzera ale neva:D

aluska

dakujem meggy..no na nete som kukala tie odtiene, su 4, a dobre som videla ze jeden je taky ako keby mix??teda bezovy a je tam aj trochu zeleneho a zlteho (to bude asi na lepsie prekrytie pupakov a ziliek.) ten ma zaujal..no ja nie som velmi bleda takze tak:)

a kolko vlastne stoji??asi to nebude vela, ze?

meggy10

aluska v dm-ku asi ho nemaju lebo som ho nejak nevidela, alebo prehliadla ja som ho kupovala v obycajnej drogerii. tam je aj zrkadielko, tak skus a daj vediet, ale aj odtien si dobry vyber aby si nebola tmava.

aluska

dikes,..tak najblizsie urcite vyskusam..vyzera dobre...a mavaju ho bezne?ako viem ze napr v 101 drogerie maju ich stojany..ale niektore vyrobky ako na potvoru nemaju.preto sa pytam ci je bezne k zohnaniu