Ab Tronic X2 alebo Vibra tone

Koplix e-sho

ja mam na predaj viac kusov abtronic x2 .Cena za jedno balenie je 28 EUR aj s postovnym,pri kupe viacerych kusov cena klesa

sites.google.com

mimi 32

ahojte ja som si kupila vibro stroj master g1
a je perfektný.
Dost to trasie ale uz mam dole 8 kg a to za 3 mesiace a jem uplne vsetko len sa trasiem a chudnem.

petr35

Nejspíš si narazila na padělek. To je tak když chce někdo ušetřit a koupí šunt z aukra. Pak se diví, že mu to nefunguje. Nejlépe je koupit v topshopu nebo tady www.pronasezdravi.cz

pipalala

Ahojte, ja použivam Gymform ABS Core a funguje to, niekto hovori ze nie, ale ja som spokojná.Treba trpezlivosť.pa

vejapa

Ahojte, tak som si ho aj ja kúpila... ale mám problém. Napriek tomu, že pás mám pevne obopnutý a použila som dostatočné množstvo gélu, pás sa mi sám po pár sekundách vypína. Viete niekto poradiť čím to môže byť? Vopred ďakujem

Lucia369

Neviem co sa stalo ale v poslednej dobe mi zadne platnicky nefungujú reltivne funguju ale iba na 1otke intenzite a pípa to a ked chcem pridat enjde mi to neviete co s tym je ?

OckoMedved

Ahojte,

mam ABtronic cca 3 tyzdne, z brucha zatim 4cm dole, denne cca 30 minut.

Prosim ma niekto z vas co hovorite o skodlivosti relevantne linky na tie zakazy pripadne overenie si faktov o skodlivosti? Ale realne, nie jedna pani povedala...

anosomtoja

program 3 a intenzita 5, ked uz prepnem na intenzitu 6 zapnu sa automaticky aj zadne elektrody na chrbte a to nechcem, neviete ako sa daju vypnut aby som si mohol nastavit vyssiu intenzitu? staci ked ich iba odpojim?