Ab Tronic X2 alebo Vibra tone

anosomtoja

Lucia ja som svalovicu aj mal, zavisi ako ho pouzivas, poriadne si ho utiahni, zapni si treti program, intezitu daj na 5 a nechaj si to tak 2 hodiny a potom by si mala mat svalovicu

Lucia369

AB Tronic X2 som už začala používať ale zatial nepociťujem žiadne zmeny ..... nemali yb sme mať po používaní AB Tronicu X2 svalovicu ??

anosomtoja

Nazdar, ja mam 19 rokov a tiez som si ho kupil, je super, som sportovec ale mam podkozny tuk, kupil som si ho na brucho aby som sa ho zbavil, a myslim, ze zatial celkom sa svaly na bruchu rysuju, ale samozrejme ta ho kombinujem aj s klasickymi brusakmi, pouzivam ho asi dva hodiny denne, program 3 a intenzita 5, ked uz prepnem na intenzitu 6 zapnu sa automaticky aj zadne elektrody na chrbte a to nechcem, neviete ako sa daju vypnut aby som si mohol nastavit vyssiu intenzitu? staci ked ich iba odpojim?

Lucia369

Ahojte, objednala som si AB tronic X2 ale ešte som ho neskúšala. Chcela by som poradiť ako ho mám používať v prvých dňoch. Odpíšte na e-mail .....
Ďakujem

letty

Ja tento prístroj mám dnes som to dala výskúšať svojmu priateľovi a on si to dal na intenzitu 10. prišlo mu zle zbledol a odpadol mi..skoro som zinfarktovala takže ak to niektorí máte a to hlavne chlapi nebudte frajeri a vždy si intenzitu zvyšujte postupne kým si na to zvyknete lebo potom sa môže stať aj takéto...

divica24

Ahojte, prosím Vás viete mi niekto poradiť ako mám správne používať Abtronic? Momentálne ho používam na na 4 urovni intenzity a štýl cvičenia mám na 6. Prosím reagovať prostredníctvom emailu.Dakujem pekne

pegy24

ja to mavam na tesiatke intenzite a vydrzim to pretoze ja uz mam vypracovano az az brucho takze to dokazem vydrzat , abtronic x2 je fakt super vecicka a mam ho originalne z top shopu,vydel som ho v hypernovej ale je to uplna kopia toho co mam ja

Abtronic

mam na predaj viac kusov abtronic X2 dovazane priamo s fitmy cena 33 auro aj s dobierkou v pripad ezaujmu volajte 0915462469