Ab Tronic X2 alebo Vibra tone

emili0009

NEVIETE CI SA DA NEJAK VYPNUT ZVUK NA AB TRONICU X2 PRI NASTAVENI A PRI UKONCENI CVICENIA, ABY TO STALE TAK NEPIPALO?
DAKUJEM ZA ODPOVED

ino

ahojte chcela by som vediet ci aj z vas niekto zacal mat problemi z dychanim po pouzivani ab tronic x2 pouzivala som ho raz dene vecer alebo na obed a po dvoch tyznoch sa mi zacalo tasko dychat no nie som si ista ci je to z toho pasu ak mate takyto isty problem prosim napiste mi vopred dakujem :)

Jaro82

Ahoj, ja som ab tronic x2 dostal pred 2 mesiacmi musim povedat ze reklama urcite prehana o tehlickach na bruchu ale , z pasu mne islo dole 15 cm , a pas da elektrostimulaciou svalstvu skutocne zabrat a to aj partiam ktore sa pri beznom cviceni moc nezatazia, dokaze to pekne dotvarovat urcite partie a spevnit svaly , mne no na chrbat moc dobre nerobi ale manzelka si to pochvaluje hlavne na chrbticu kde jej to dobre premasiruje stuhnute svalstvo a brusko sa jej tiez viditelne spevnilo , vzhladom na financie sme kupili sme ho na hypernakup.biznisweb.sk za neporovnatelne nizsiu cenu a vsetko je ok /dan.doklad,navod,zaruka/ original ako kupil znamy v tvnakupe

alena.m

chcem sa spytat,je tu niekto taky, komu vratili peniaze? Mna cez telefon nahovarali, aby som si Ab tronic objednala,9 dni( 7 pracovnych dni) vyskusala a ak by mi nevyhovoval, tak Studio Moderna vrati peniaze. Chcem Ab tronic vratit, ale ako citam na zmluve, je tam poznamka ODT - na zmluve je vysvetlene, ze ked vam pride zasielka takto oznacena, ak by ste s nou neboli spokojni a chceli by ste vratit peniaze, tak ZASIELKU NESMIETE OTVARAT. Prosim vas, mate s tym skusenosti?, lebo cez telefon ma ubezpecovali, ze AB tronic mozem pouzivat a ked budem nespokojna, mozem ho vratit

paloma32

Dostali sme dva rovnake AB Tronic X2,, takze jeden predavam, ak mate zaujem napiste, poslem aj foto,cena 39,90 €ur

Sisa.g

Treba to vycihat na googli, ze kde kupis lacnejsie. Znamy mi odporucil tvnakup.sk, ze je spokojny, ale myslim, ze aj lacnejsie sa to da zohnat.

dzulius

zdravim, kdze tu vidim co a ako tu pisete, nemozem nenapisat,
AbTronic X2 nam dosiel pre 3 dnami,
pouzivam ho pravidelne :
rano : 10:00
poobede : 15:00
vecer : 19:00
na kazdu svalovu partiu ..., myslim ze to pomaha, ono ... je to aj logicke, elektrostimulacie stimuluuju svaly ktore sa stahuju a roztahuju, takze svaly PRACUJU, logicke je, ze ked svaly pracuju tak sa uvolnuje kyselina mliecna ktora tuk rozpusta, CIZE svaly spevnuje a tvaruje a rozpusta tuk :), myslim ze tam je aj specialny program na spalovanie tukov, asi to vypeckuje zo svalov maximum,
musiim ale pvoedat ze som pri pouzivani opatrny, maimalna intenzita je 10, momentalne to mam na 3ke a myslim ze na 4ke by som to asi nevydrzal, ono je to dost silne na 3ke, nechapem jaky debo by si to dal na 10tku :D, sak to jake brutalne musi byt :D !
okey, slecny , dami atd.. snad som poradil, myslim ze sa to oplati kupit, no nezabudajte ze to nieje vsetko, stravu si rozvrhnite tak aby ste jedli MINIMALNE 5 krat do dna ...,
ale pozor, cim mensie porcie a castejsie , tym lepsie, .. viete lebo aj sa za den najete 5 krat po malych davkach, ale bude vam to stacit, tak to zaludok spracuje ovela lepsie a rychlejsie ako keby mal jednu poriadnu davku na obed spracovat, a tym si vycvicite metabolizmus, takze aj v tom je to, pite strasne vela vody, hlavne teraz v lete.,
nezabudajte, ranajky, desiata, obed, olovrant a vecera,
a po 7mej sa snazit nejest, respektive len ovocie alebo zeleninu :)