Ab Tronic X2 alebo Vibra tone

youki

to sportovec:

nechapem tvoju otazku. Kde som napisal ze by to mali pouzivat sportovci?

Som sportovec, ale ty s tvojimi sporatami (pingpong a podobne) sa mi ani nemozes rovnat.

Laskavo sa nauc najprv citat, potom chapat co si precital a potom reaguj. Skoda casu.

sportovec

samozrejme je pravda co si napisal ze ty to postavu nevypracuju- nevyrysuje. Teda aspon isto nie ako tym nasypanim xlapcom z fitka, co su v tej reklame. Ten okolo ABtronicu ani nesel....len zobrali prveho vyrysovaneho a bachli mu to na brucho a capli ho pred kameri...

sportovec

to youki:

prosim ta mozes mi vysvetlit na kereho svateho by ho mali pouzivat sportovci? ved sa zamysli co pises?

ja som sportovec, (tenista, pinpongista, volejbalista, whatever) a teraz mi povedz ako mi ABtronic pomoze zlepsit moje sportove vykony. Budem mat lepsiu kondicku, lepsi backend alebo tvrdsi smec? Ved si kamarat uplne mimo temy. Sportovec potrebuje zlepsit svoje vykony, nie mat menej tuku, alebo pevne stehna alebo co ja viecm co. A sportovci neriesia moc tuku kedze vacsinu spalia prave pocas trenovania.

Keby si nieco aktivne trenoval cca 5 x za tyzden, a v sobotu zapas by si vzivote takuto kravinu nananpisal.

To ze to sportovci nepouzivaju (LEBO FAKT NEMUSIA!!!), neznamena ze to je kravina...

youki

wuwuš: a precitala si si celu diskusiu?
Uz som sem raz daval link: everything2.com
dokonca museli povinne vracat peniaze (no to sa u nas nestane, na to sme malo vyspela krajina, aby to niekto pozeral na zdravie obcanov).
Problemu su hlavne s ladvinami, riziko vzniku trombozy, porusenie maternice (strata moznosti otehotniet) a dalsie.
Ja to tu vkladat nebudem, pretoze kto ma zaujem, najde si viac, kto nema, toho nemienim presviedcat.
Normalny clovek sa zamysli:
je mozne aby elektricky impulzy zdravo vytvarovali postavu a nezanechali nasledky na organoch?
Je mozne vytvarovat postavu len obycajnym sedenim pri tv ci pc?
preco to potom nepouzivaju sportovci, ked je to take lacne a take rychle?
preco v navode pribudla cast, ze pouzivat po dohovore s lekarom, cim sa vyrobca nepriamo distancoval od moznych nasledkov (citat povodny navod)?
Naozaj si niekto mysli, ze 20 min (ci viac) permanentne natrasanie zaludkom, ladvinami... nezanecha ziadne nasledky?
Ved to je ako pracovat so zbijackou.

Kto chce viac, najde si aj sam viac (teda komu na tom zalezi). Ostatni si aj tak budu robit co chcu, lebo myslia na sucasnost, nie na to, co bude s telom o par rokov.

lolinka565

Ahojte chcela by som sa opýtať čo yb ste mi radšej poradili Ab Tronic X2 , alebo Ab Maxx Pro. je medzi nimi velky rozdiel?

wuwuš

čawky :)...chcela by som sa viac dozvedieť o tých nepriaznivých vplyvoch na zdravie. ako to škodí na obličky a tak? kde nájdem niečo o tom? ďakujem

1Lenka1

Zdravim, ja som si AB TRONIC kupila prostrednictvom : www.minibazar.sk

Stal 54,05€ aj s dopravou, som maximalne spokojna s tovarom a aj s predavajucim. Prisla riadna faktura, ziaden ofuk.

miruska007

LIZATKO MALA BY SOM ZAUJEM LEN SA CHEM ESTE NEJAKE VECI POPYTAT....PLS NAPIS MI NA MAIL MIRUSKA122@HOTMAIL.COM

Muška

v zivote som neverila tymto vyrobkom z teleshoppingu,topshopu a pod, no kedze som na ab tronic pocula pozitivne reakcie a podarilo sa mi ho kupit za dobru cenu, tak som to skusila a absolutne nelutujem. mam jemnu svalovicu, no na bruchu vidim viditelny vysledok, spevnilo sa, aj ked som zmenila stravu, no brusaky sa mi robit nechce...aj ta masaz je velmi prijemna, dam si ho dvakrat do dna, precitam si knizku, porelaxujem, pre mna super, no nemusi kazdemu vyhovovat, mne vsak velmi vyhovuje

vankusik

Ahojte. Tiez mam doma vibratone a rada by som ho skusila aj na vnutornu stranu stehien, neviete, ako si ho tam mam dat- pretoze je dost velky a omotat sa ho neda riadne, lebo sa neda ohnut...