Oblicka na zlom mieste a tehotenstvo

Príspevok v téme: Oblicka na zlom mieste a tehotenstvo
Sex Godess

Tak ma napadlo. Uz by som aj chcela otehotniet, ale obavam sa jednej veci. V 15tich mi nasli oblicku v panvovej oblasti vedla vajecnika, tesne nad mechurom. Citala som, ze taketo sa stane vacsinou este v maternici, proste oblicka sa neposunie, ostane spadnuta. Mama mala problemy s oblickami, ked ma cakala a pravdepodobne toto je dovod, preco ju mam ine. Je mensia a obratena. Pred 10 rokmi bola zdrava. :-)

Asi tak pred rokom a pol som bola na SVK a isla som busom asi 4,5 hodiny bez prestavky. Dost som predtym pila vody a zacal ma strasne tlacit mechur. Riadne sa nafukol. Z toho ma zacala boliet oblicka, pichat. Tak ma vtedy napadlo, ze ako by to bolo, keby tlacila na oblicku maternica.

Lekar ni vtedy davno povedal, ze nevie, ci by tehotenstvo sposobilo problem, ale ze si mam davat pozor, lebo niektori lekari si tu oblicku mozu pomylit s cystou a omylom ju vybrat.

Som tu na fore citala, ze cysty a myomy mozu byt problem v tehotenstve, tak ma napadlo sem napisat, ak ma niekto podobne skusenosti.

Inak zatial problemy nemam, sem-tam citim nejake pichanie, ale to je vtedy, ked som dehydrovana, co sa stava iba sem-tam.