SPOLOCNA BUDUCNOST

Príspevok v téme: SPOLOCNA BUDUCNOST
Uchooo

Mam priatelku,sme spolu dva a pol roka,klape nam to,ale ona chce aby sme sa uz usadili a isli spolu byvat. Ja niesom na to este pripraveny a ona o tom vie a stale namna tlaci. Toto by som este prekusol,ale co ma zarazilo bolo,ze ona nie je ochotna dat na kupu bytu ani cent. A uz davno nema 18. Ze od toho su muzi,aby sa postarali o byvanie. Neviem co si mam o tom mysliet.

aknitka

tak to je silné kafe. ja som mala 24 a môj vtedy ešte priateľ 25 keď sme sa rozhodli pre vlastné bývanie a šli sme do toho fifty-fifty. mňa ani len nenapadlo že by to mal zariadiť celé on. to by sme nebývali samostatne nikdy, keďže nie je milionár :-)).
a to ti povedala definitívne a s plnou vážnosťou? a ty si na tom finančne tak, že by si ten byt aj mohol kúpiť sám?

bella1988

fuuuha tak to mas zaujimavu priatelku... ak sa smiem spytat tak kolko ma rokov ked pises ze uz davno nie 18? lebo ja uz tiez z mojho pohladu davno nemam 18 a mam teraz 21 :D takze to je tazko usudit...
predpokladam ze uz obaja asi pracujete ked pises o kupe bytu. ja ti poviem takto ak je uz starsia tak je asi normalne ze jej tykaju biologicke hodiny a chce sa usadit, mat domov, deti, rodinu atd. takze to chapem ale preco mas platit byt ty to nechapem...ved predsa tam budete byvat rovnako obaja aj ty aj ona...bud je nejaka prizivnicka co sa necha vydrziavat alebo si to neviem inak vysvetlit...

ojka

no tvoja priatelka má asi trošku mylnú predstavu o tom, ako sa zháňa bývanie. Však tak jej teda skus rozumne vysvetliť, že ked budete spolu žiť, tak aj o takéto veci by ste sa mali spoločne postarať. (: