Pleť, akné, kozmetika, otázky!

amandaa

vonkajšia výživa. čo vieš poradiť proti akne, nejaký domáci recept. ja ani nemám velmi vyrážky, len nemám čistú pleť-pory atd. ale nechcem tie herba.... vdaka ahoj

vonkajsiavyziva

ahoj elle, áno mám kurz, každý v Herbalife má školenie, kde sa o tomto rozpráva s doktorkou aj kozmetičkou.

elle

Ahoj vonkajsiavyziva, chcela by som sa ťa opítať či si profesionálna kozmetička, tj. či máš nejakú školu alebo kurz za sebou ked poskytujes poradenstvo. Dakujem

vonkajsiavyziva

Ahojte ženy, no hebalife je rozdelený aj pre normánu až mastnú pleť a pre normálnu až suchú pleť.
Lenulienka - nievea - je dobrá značka a dovolím si tvrdiť, že je to značka najobľúbenejšia na svete ( až na ten nový krém) - takže v podstate si myslím, že si nás pochválila.
No ak ti kozmetika nesedela - bola si určite na ošetrení pleti, čiže si si musela výrobky vyskúšať a je tam aj doba na vrátenie peňazí, čiže tam nie je o čom, a ja som s mojimi klientkami stále v kontakte a nemali zlé výsledky, ešte si aj dokupujú ďalšie produkty. A čo sa týka ceny - tak 2200 Sk je na 6 mesiacov, takže ja fakt neviem. Ale tak lacnejšie nevýjde žiadna značková kozmetika - ani Nivea.
Na kruhy pod očami - menej soliť a veľa piť v ranných hodinách (najmä od 4.00 do 12.00) na suchú leť - treba používať krémy na hydratáciu pokožky s vitamínmi. V našich krémoch sú vitamíny A, C a E - ktoré pôsobia proti UV žiareniu, proti rakovine kože.

lenulienka

Aj ja som mala velmi zlu skusenost s herbalife-om. Dala som za to velke peniaze a ucinok skoro ziadny. Kremy su podobnej kvality asi ako Nivea, ibaze omnoho drahsie. Akne sa mi ani trosku nezlepsilo, ibaze som mala k tomu strasne vysusenu plet:(

natali:)

awoj tak ja mam jeden velky problem s kruhmi pod ocami...vyskusala som uz kadeco-od vody po cajove saciky...aj korektory...ale nic mi nepomaha...dufam,ze nieco co som este nevyskusala poznas,a ak ano budem ti naozaj velmi vdacna ak mi napises..diky:)
p.s-este mam problem s mojou pletou-mam ju strasne suchu najma v okoli nosa a cela,a mam ju aj trochu flakatu-nevies ako by som aspon tie flaky prirodne odstranila?diiiky:))

vonkajsiavyziva

Ahoj Andrea... - neviem čo máš proti herbalife - firma má možnosť vrátenia peňazí, takže to že ti to nevyhovuje, tak si mala možnosť to vrátiť!!! vyvíjali tie produkty - doktori a rôzni iní - veď sme to tam uviedli, takže sa môžem zaručiť, že to neobsahuje nič, čo by mohlo škodiť, alergickú reakciu môžeš dostať jedine, že by si bola alergická na nejakú zložku, no to si mala svojej poradkyni povedať, inak kozmetika nemôže vyvolať alergickú reakciu! a čo sa týka ceny - keď myslíš, že 350 Sk / mesačne za komplet kozmetiku je veľa, tak neviem čo potom používaš, lebo výrobky sú na 6 mesiacov a určite tak dlho vydržia, lebo ich aj ja používam. Takže asi tak. No ale aj to je názor, vedela si však do čoho ideš a čo kupuješ, predpokladám totiž, že si bola na ošetrení pleti, a keď ti kozmetika nevyhovovala, tak si si ju nemala kúpiť, resp. si ju mala vrátiť!!! Takže herbalife za tvoju skúsenosť nemôže. A neviem prečo ho odcudzuješ, keď to pomáha miliónom ľudí na celom svete - to že tebe nepomohol, tak je vina tvojho poradcu, nie firmy.
Ja ti môžem len povedať, že mi je to ľúto!!!

vera8

cawko, mohla by si mi poradit nejaky dobry nastieratelny make-up aby zakril vsetky nedokonalosti pehy atd?? a aby bol lacny