Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

triniti190

Ahojky nikka ja by som chcela tiež schudnu ale akosi to teraz nejde... cez letne prázdniny som schudla 20kg ale chcem ešte tak desať to by bolo premna idealne...môžme sa dohodnuť na spoločnom chudnutí...

potkanica

Ahojte...taka otazka...nie je zle ked medzi obedom a vecerou stale zobkam zeleninu??...dam si mrazeny hrasok do misky a toto jem...mozno aj 150g zjem za tie 3 hodiny...viem, ze zelenina je dobra, ale je dobra aj v tomto pripade? :P

lusi13

Ahoj. Som tu nova.... dala som si novorocne predsavzatie - vyzerat do leta zasa ako clovek..:-)) Akosi som sa rozkysla..a ked uz som si nemohla zapnut ani cizmy, povedala som si dost! Tak som sa dala do cvicenia (len doma) + na zostihlovaci program v jednom zariadeni (masaze, lymfodrenaz, zabaly a tak...) a samozrejme obmedzovat vyjedanie pri telke. Zatial sa mi celkom dari. A zabudla som...pri vyske 178 som mala na zaciatku roka 70 kg, teraz cca 68 a uz sa prestavam triast ako huspenina...Snad mi to vydrzi. Drzim aj Vam vsetkym palce! ;-)

smejusko

Ja ked som chcela schudnut nerobila som prakticky nic preborne len zmensila porcie a prestala sa prejedat a sem tam sa ked ma prepadla maskrtnost tak som sa ovladla... dopriala som si prosto vsetko na co som mala chut len menej.. a dokonca som jedla sladkosti a slaninu.. prosto vzdy je to o tom, ze schudnes ak zjes menej kalorii ako spotrebujes.. tak bud jest menej alebo sa viac hybat... mne sa podarilo tym ze som menej jedla schudnut 8kg za 3 mesiace.... bohuzial od toho casu uz zas nejake kilecko nabrala svojou maskrtnostou a avecernym papanim, ale zas som zacala tuto metodou.. sice som sa este nevazila ale za par dni uz si aj priatel vsimol, ze som schudla

mamba283

dobry ja sa chcem opytat ze ako by som mohla schudnut do leta.pretoze sa nemestim do siat.ale nechcem velmi hladovat.prosim vas poradte mi ako mam na to ist.dakujem

bara017

MATKO123 a to s tym grepom mas odskusane, ze je lepsie ho jest alebo pit po jedle a nie napr. pred jedlom par minut? Lebo ja som take pocula.. ale mozno to je aj jedno, nie?

MATKO123

servus no , takze prejdem k veci ako schudnut ... kedze pravidelne cvicim drzim nejake diety uz nejaky piatok :) tak musim odporucit grep jest ale cesrtvy popriade grepovu stavu ale odstaenu po kazdom jedle :) a na vecer .. na rano banan ktory nastartuje metabolizmus super a popripade aj kiwi ktore vam doda dostatok energie (vitamin C ktory je potrebny pre ziskavanie enrgie a spalovanie). tak isto obmedzit papanie a trozka pohybu :) vynechat hlavne sladke .. ja osobne uz nejem sladke takmer pol roka sem tam si sice dam keks ale vynimocne uz len ... a mne osobne ked som chudol pomohla grepova stava a celkovo horke ovocie obsahuje uz neviem ake latky ale urychluju spalovanie tukov a cely traviaci rezim :) takze urcite jest grepy grepy a grepy ... :) dalej jest jedla typu tvaroh ryza ktore sa travia 6-8 hodin a pocas dna jest pravidelne ... ak toto budete dodrziavat za prve dva tri dni uz bude kilecko dole zarucene :) len ked schudnete tam kam chcete tak to nemozte prestat s tym ... lebo celkovo telo sa chce vratit do povodneho stavu aky bol ... je to len o zvyku toto .. alebo jest zeleninu a az potom druhe .. zelenina ma schopnost zaplnit zaludok a ma malo energie a na to si date kuraci rezen npr ... ak to ide v opacnom garde ci bez zeleniny tak sice si date rezniccek ale potom cokoladku keksik atd atd atd pretoze zaludok nieje plny :)

tosomja...

Ahojte,
môžem sa pridať aj ja?
Potrebovala by som schudnuť takých 15 kg a chcela by som schudnúť do leta - jesene.
V posledných dňoch som mala večeru až o 18.00 a váha neklesala.
Asi by som nemala veľmi navečer jesť že?

potkanica

AHojte...dnes som sa po 2 tyzdnoch vazila a len 0.7kg dole :/...som sa citila na viac plus som mala vela sportu, no neviem...ale mozno moje telo este zadrzaiva vodu kvoli zenskym problemom :P...skoncili mi vo stvrtok...no uvidim na dalsi tyzden :)...dnes som bola 4 hodiny lyzovat takze paradaaaa :)...