Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

lyzicka

Rano cvicim tieto cviky na brucho:
www.youtube.com
a potom este jedno take videjko, to iste, ale na stehna. A moja strava vyzera asi takto:

R - (po cviceni) cierny chlieb s tym, co doma momentalne najdem, samozrejme, zdrave, napriklad dnes: cierny chlieb ako hrianka potreta cesnakom, na nom syr, uhorka, zopar koliesok cibule, uvarene vajicko

D - banan, celozrnne cerealie s mliekom, mandle, lanove semiacka

O - normalny (samozrejme, ziadne udene koleno ani nic mastne :-), poobede zeleny caj s medom

V - iba do piatej, kazdy den je to ine, vacsinou natierku nejaku s ciernym chlebom alebo polievku atd., a potom zensky caj uz bez medu

A pocas celeho dna vypijem 2 litre vody + caje, vodu pijem tak, ze si zmiesam pitnu vodu z vodovodu s mineralkou

lyzicka

Rano cvicim tieto cviky na brucho:
www.youtube.com
a potom este jedno take videjko, to iste, ale na stehna. A moja strava vyzera asi takto:

R - (po cviceni) cierny chlieb s tym, co doma momentalne najdem, samozrejme, zdrave, napriklad dnes: cierny chlieb ako hrianka potreta cesnakom, na nom syr, uhorka, zopar koliesok cibule, uvarene vajicko

D - banan, celozrnne cerealie s mliekom, mandle, lanove semiacka

O - normalny (samozrejme, ziadne udene koleno ani nic mastne :-), poobede zeleny caj s medom

V - iba do piatej, kazdy den je to ine, vacsinou natierku nejaku s ciernym chlebom alebo polievku atd., a potom zensky caj uz bez medu

A pocas celeho dna vypijem 2 litre vody + caje, vodu pijem tak, ze si zmiesam pitnu vodu z vodovodu s mineralkou

lilinka23

Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)Po prípade napíše zaručene overený jedálny lístok aspoň na začiatok chudnutia

Tamaraa

potkanica..ano, presne, aj ja som cez "svoje dni" taka nafuknuta a nie len brucho, ale cela som nejaka moc mlandrava:( a na vahe mam vtedy aj o kilo-dve viac

dnes som si urobila taky skor bielkovinovy den:
R:1/2 jogurtu, vloky, 2 kocky cokolady
D:jablko, jogurt
O:pecena ryba so syrom
Ol:zase ryba, kuracie maso, syr, kapia

potkanica

jasne, moze sa k nam pridat kazdi :)
Inak baby vy tiezx mate tak neskutocne nafuknute btucho pred a pocas kramov?...ja to neznasam! citim sa ako o 10kg tazsia...

hsshhs

ahojte.
takze ja som drzala diet az az , zrejme tak ako vy vsetkz, a uz ma nebavilo bzt hladna,,,, dlho som to totiz nevydrzala.. pracujem v rakusku ako opatrovatelka a rezim v rakusku a doma je uplne iny,,, no raz som bola na zaskoku a tym 7tyzdnov v rakusku nonstop, vtedy som objavila sice uz davno znami ale zato ucinny sposob ako schudnut. zakladom bolo nejest, po stvrtej,, pre koho je to tazke tak po piatej, alebo siestej,, ale ja som sa toho drzala, niekedy som to porusila, ale to som si nevsimala, hlavne sa nezamerajte na to ze ste to porusili, ale na to ze to dodrzujete, a potom o siestej pol siedmej som vypila 0,7-1,5 litra vody naraz,,,alebo v pribehu polhodiny,,, zhodila som 8kg za 6 tyzdnov, a nenabrala spet, kilo zislo za den dolu, ked som to robila kazdy den, tak 0,3kg denne, ked som vynechala jeden den pitie, tak aj viac,,,,,to nevadi ze vynechate, ale potom nato treba nabehnut, ,pri piti sa snazte byt zamyslene nad niecim, vtedy si to neuvedomujete ze pijete, ja som behala do takej deviatej na zachod. ale da sa, nedam to za nic, zaidne fitko, ani cvikz, a doma ma skoro nespoznali,, vrele odporucam,,,je to precistenie organizmu,,, velmi je to prospesne, cajik len rano, vecer iste nie,,,a cez den pit normalne,,,ta voda co vipijete vecer, tak ta vam v tele nezostane, to ide vsetko prec,,,,pretoze darmo cvicite, a rozpustite tuky, tie sa nedostanu prec, a ked nabehnete na stary rezim tak su spet, lebo nesli von, a s vodou, jedine vodou, mozete ich vyplavit,,,,tak, a to je asi vsetko, tak kto sa na to da, tak drzim palceky, ja aj ked mam uz zase svoj stary rezim, tak som nic nenabrala, a stale sa drzim na vahe aku som uz dlho nemala, tak este raz VELA STASTIA

jully

Nikka18
icq : 472211054

tak baby ja som dnes papala :
R:praženica a neskôr activiu s vločkami

D:Bebekeksy a activiu,mandarínka

O:Mäso s fazuľou a ryžou a nejaká ta zeleninka

Ol,a zároveň aj V keďže obed som mala o 15 00 :cotagge cheese a krajec tmavého chleba,posypaný bylinkami

a veľa veľa čaju a vody...hm a potom každú hodinku chodím cikať :D hehe

mastodont

vahou sa neriadim odvtedy, ako som zacala cvicit,aj ked to bol dost sok, je mi jasne, ze svojich 45kg uz nebudem mat asi nikdy, riadim sa skor tymi cm

mastodont

ibaze ja mam momentalne taky rezim, ze vstavam po 13:00 a spat idem okolo 5:00 - pisem bakalarku :DDD tak netusim, ako s tym jedenim...aj keby som poslednyx jedla o 20:00, tak do rana je to na uhyn...

ja nejako nechudnem, len sa potrebujem zbavit poslednych tukov- brucho a cele nohy, boky dat na nejakych 87-88cm, stehna na 48 al menej, moj sen su slachovite nohy, ach jaj :D
nieco ako toto: img.cas.sk

keby toto obdobie viac prialo mojmu cviceniu, tak sa ani mojho jedalnicka nejako neobavam,ked bude volnejsie, budem zasa chodit do posilky, lebo vysledky su, aj ked to vcelku trvalo...

s makackou v posilke by to slo urcite jednoduchsie :(