Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

Nikka18

Ahojte baby.. musím sa priznať že som dokašľala aj včerajšok... takže 3 dni po sebe som žrala sladké po nociach...:( je im z toho nanič, keď viem že aj dnes budem.. ale od pondelka začínam odznova..myslíte že sa to oplatí? :( alebo čo a ako? poradte :(

veseláM

hurráá dnes som sa vážila a dala som dole už 6 kg...ale ešte 10 ma čaká...pomaly dalej zajdes plati asi aj teraz...chudnutie začína v hlave, je natom dačo pravdy, moje letné nohavice už zapnem, teraz už robiť tak aby mi boli voľné (mám čo robiť- vyzerám v nich ako jaternica doslova) no §:-)

potkanica

neboj Nikka, kazdi mame take dni...ja som take mala pred dvoma dnami a aj preto som asi neschudla...ja viem, ze vyditelne zmeny na sebe uvidim, az ked budem mat asi 67kg a to dovtedy este vela vody pretecie :)...len sa drz, leto je este daleko, ale to zbehne rychlo a budeme spokoje so svojimi postavami :)...

potkanica

bolo to prve, co ma napadlo :D
ja po obede uz vacsinou vela nejem...len veceru o tej 5tej a potom hlavne uz len pijem.ja som dnes jedla
R:bakerolls (ale skoro stale mam vlocky)
D: 2kusky makovniku a jogurt activiu
O:rezancovu polievku
V: budem mat ako stale kneckebroady a cottage cheese :)...
Poobede uz nejdem ovocie, to len doobedu. poobede uz len veci bohate na bielkoviny ako napr tuniak, tvaroh alebo potom zeleninu...

Nikka18

Tamara samozrejme ze mozes jest ovocie, ale snaz sa tak doobeda.. poobede uz je to horsie.. poobede prejdi na zeleninku.. :] ja som mala na ranajkz grahamovu zemlu s cottage cheese-om a na desiatu jablko.. a na obed budem mat razny chlieb s cottage, sunkou a uhorkou.. teple budem mat asi az na veceru - kuracie prsia naprirodno s dusenou zeleninou.. ..tesim sa.. :] kedye za polsedne dva dnhi som zjedla tolko sladkeho ze som na seba az nastvata.. ale co uz ..ideme dalej. dnes sme mali aerobik a bolo to pomerne namahave 50 minut v kuse .. da to zabrat, ale potrebovala som to .. potrebujem vasu podporu.. lebo este jeden taky najazd dvojdnovi a mozem s tym akurat tak skoncit.. ale ja chcem a budem pokracovat! :] drzim palce aj vsetkym chudnucim babam :] nebzt mojej sprostosti uz bz som sa pravdepodobne chvalila ze je na mne vidno nejake uspechy.. tak dufam ze nepodlahne.. ale boli stresz yo skolz a podobne veci... tak to akosi samo prislo.. vz badate uspechy? :]

Tamaraa

potkanica (to je hrozny nick, ked ta takto oslovujem:) )
to je super, ze si zvyknuta sportovat a mas aj svalnatu postavu..ked schudnes, tak to bude vyzerat perfektne!!:)
dnes som mala na ranajky trochu ovsenej kase so slnecnic. semienkami a orechami, 2 pomarance a acidko. desiata - zase trochu kase a jablko, obed-rizoto s rajcinou, paprikou a syrom. olovrant bude mrkva.
a co jedavate poobede vy? ovocie uz asi nie je moc dobre jest?

potkanica

...ja som inak dnes pribrala 0.7kg od min tyzdna, trosku ma to mrzi, ale citim sa dobre...taka pevnejsie, svlanatejsia...asi to budu svaly, zase ich naberam...ale to nic, mam chut do chudnutia :)...

potkanica

Vesela...neznasam ked ma niekto posudzuje a pritom ma vobec nepozna...11 rokov som hrala aktivne basketbal a ty mi tu hovor nieco o troske pohybu!...proste takuto postavu mam cely zivot, viem ze mam vela svalov,ale musim schudnut, lebo bohuzial som musela pred rokom s basketom skoncit...takze na tvojom mieste sa najprv nieco spytaj a potom vypisuj...