Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

naomi75

ahojte pridavam sa ja som uz zacala pred 3 tyzdnami a zhodila som 2kila ale este treba popracovat hodne takych 8 kil dole musi ist....

sydney

caute kocky,ja uz som zacala asi pred troma tyzdnami s dvoma kamoskami,takze je nas viac :D rozhodli sme sa,ze uz naozaj treba zhadzovat - na intraku totiz clovek priberie,a do leta chcem naozaj naozaj schudnut,hlavne to slavne brucho a boky dat dolu. sme v tom vsetky :)
ps:cokolada je prekliatie!

potkanica

Ahojte...idem do toho s vami. pre mna nie je ani tak problem sladke ako skor slane :/...ale no kazdy mame nejaku tu slabost :)...dufam ze sa mi teraz skutocne podari schudnut!...

Lenkaje

ahojte,
pridavam sa k vam, je uz hadam po sty krat sa davam do diety, max to vzdy vydrzim tyzden a potom podlahnem pokuseniam. vcera som zistila, ze vsetky rifle su mi male, ktore mi boli pred rokom velke... to uz je fakt zle. takze dnes dalsi zaciatok, aky mate plan?

LubinQa

Aj ja si uvedomujem, že sa bez toho dá žiť. Ale občas proste nedokážem povedať nie. Preto si myslím, že ak budeme viacerí tak nám to pôjde lepšie. Pretože sa budeme podporovať. Do leta by som chcela mať svoju pôvodu postavičku. Preto ti budem veľmi vďačná ak mi pomôžeš.

Nikka18

Ahoj Lubi :)Veľmi ma teší že ideš do toho so mnou. Aj pre mňa sú sladkosti, hlavne čokoláda, obrovským pokušením, ktorému nedokážem odolať.. ale musím sa to naučiť. Viem že sa dá žiť aj bez sladkých veci a ostného nezdravého a preto som sa rozhodla s týmto. Pomaličky, krôčik po krôčiku sa dopracujeme k vysnívanej postava a taktiež hmotnosti.

LubinQa

Ahoj!
Mám rovnaký problém. Chcem sa pustiť do diéty, aby som upravila svoju postavu. Máš pravdu že viacerým sa chudne lepšie.
Už som sa pár krát o pokúšala o chudnutie ale vždy som zlyhala. Sladkosti a čipsy sú pokušenie. :) a preto. idem do toho s tebou. :D