Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ženský čaj

RNG

Pripominam aj tu, ze sice niektore caje pomahaju ciastocne, ale su v prirode latky s ovela silnejsim ucinkom, spomeniem tu napr yam, , alebo ine ako damiana, black cohosh, pupalkovy olej, Dong quai, DIM a ine.

Jozefína8555

Na moje ženské problémy niektoré čajiky zaberajú. Môžem iba odporúčať. Bylinky ako praslička sú v mojom prípade iba prospešné.
Kupujem ich zo stránky www.najlepsicaj.eu

najrovi

prispejem skusenostou teda aj ja. vysadila som hak skoro pred rokov, menstruacia stale nepravidelna. zacala som pit zensky caj - devatero bylin od gresika cz a dam si ho den predtym kedy chcem dostat kramy pijem ho 3x denne a kramy pridu krasne na dalsi den:) vyvolavacky sa mozu schovat oproti tomuto nic mi tak nepomaha na cyklus ako tento cajik :*dufam ze mi ho neprestanu vyrabat

kokoška

susulka...v špecializovaných čajovniach,predajni so zdravou výživou,obyčajne tam mávajú bio produkty...ale 90% sú čaje...mám aj kontakt na jedného bylinkára z východu a ten má tiež takéto čajíky,vyskúšala som a výsledok bol skvelý...pošle aj poštou s podrobným zložením bilín,ako aj s dávkovaním a užívaním...

susulka

kokoška a kde si kupuješ ten čaj devatero bylin??? Dostať ho hocikde v čajovniach napríklad? alebo vyrába ho len konkrétna firma?

lesna žienka

ja žensky čaj zvyknem piť iba počas menštruacie,popripade par dni potom,ked ešte doznieva. pomaha mi pri bolestiach v podbrušku, nielen ked ho pijem,ale aj ked si horúci hrnček priložim na bruško:)

kokoška

neuveríš,ale cítim sa výborne a to už mám svoj vek /47...predtým samé ženské problémy,2x operácia cysty,laparoskopia atď...jeden vaječník vonku,bolesti v podbrušku,zápaly moč.ciest...teraz som vsadila na bilinnú prevenciu a môžem skonštatovať,že to bola tá najlepšia voľba,ako predísť problémom...tá beštia cysta sa stále aj po operáciách množila a už natoľko poznám svoje telo,že jednoducho nepripusím ďalšiu operáciu a ver mi,už 4a pol roka mám pokoj...som vitálna "baba" a neužívam ani HSL

kokoška

ja si kupujem len sypané byliny a to Devatero bylin,sú účinnejšie ako dávkované,aspoň pre mňa...a to som mala naozaj problémy...teraz už len na prevenciu

titi...

Mne sa najviac osvedčil Popradský ženský čaj,potom ešte Gynastan.Pijem ich len vtedy ked mám menštruáciu,alebo nejaké bolesti v podbrušku.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.