Problemy s pletou, mastna, vyrazky, pory, cierne bodky

Príspevok v téme: Problemy s pletou, mastna, vyrazky, pory, cierne bodky
Vanessaaa

Ahojte mam takyto problem strasne cierne bodky na nose,cervene vyrazky na cele a pri nosi kusok,a potoom cervene miesta na brade,niekedy mam plet lepsiu inokedy horsiu:(,snazim sa ju cistit rano aj vecer,gelom a potom pouzijem zmatnujuci krem,vo februari idem ku koznej,tak som zvedava,lenze tie jej masticky zas pomozu tak na 50%,potrebujem sa toho zbavit uplne:(nechcem si stale davat make-up alebo aknekolor,pretoze sa tym nici podla mna plet a v starsom veku bude vyzerat hrozne:(,neviete o nejakom zakroku,alebo nieco co to odstani??nech uz vysolim akekolvek peniaze ale tohto komplexu by som sa raz a navzdy zabila,fakt dakujeem,ak mi poradite:)

mia20

ja som kedysi pouzivala kremy z drogerky a uz by som si ich na plet nedala, je to sama chemia. treba si kupit kvalitny kokosovy olej, plet je hydratovana, hladka a uz roky som nemala ziadnu vyrazku. este pouzivam masku na plet prirodny íl. 100g kupujem za necele 3eura a vydrzi mi 4mesiace

Dominikazvol

Ahojte uz niekolko rokov som mala problemy s pletou.

Neustale sa mi mastila a tym sa mi tvorili zapalene pory. Niekde som citala na internete ze HUBA REISHI pomaha pri liecbe pokozky.

Tak som to vyskusala a teraz mam plet ako babika. Velmi velmi odporucam

Tu som nasla video o tejto hube pozrite si to www.youtube.com

niki50

dobry den ja mam tiez problem s akne uz dlhe roky sa to pokusam liecit u dermatologa a zmena ziadna len zbytocne vyhadzujem peniaze za maste a vodicky a nic teraz mam tak strasne podrazdenu plet ze sa radsej ani nepozeram do zrkadla neviem si dat rady poradte ako dalej mam s tym zit mne sa uz az dierky po poroch v tvary robia surne vas prosim o radu diki veronika....

Zuzu1231

Tak čierne bodky dá do poriadku len dobrá kozmetička.Raz za mesiac ošetriť a po pár ošetreniach je pleť pekná.Len tá kozmetička musí vedieť čo robí.

Isabelll

Bioderma a Vichy su uplne zbytocne vyhodene peniaze - platis jedine za znacku, ale ucinky ziadne. BOhuzial mam skusenosti s viacerymi "znamymi produktami z lekarne" a je to skor len marketingovy tah. Viacej si prestuduj zlozenie tych produktov a informuj sa na nete ake prirodne latky pomahaju ukludnovat plet,r esp. skus najst nejaku vhodnu dermakozmetiku ako som nasla ja. Vela stastia.

tpch

janka_zabka, kym nezvladnes slovensky pravopis, tak cierne bodky nezmiznu. Musis najprv popracovat na nom a potom mozno aj pekna plet bude.

janka_zabka

dobry vecer ja mam ties taky problem us pomali od puberty a us mi to ide as na nervy a stale to iste do okola chcela by som us mat pokoj chcem mat cistu tvar tak ako druhe krasne zeny bude taky dobry a pomozte mi

Horsegirl

zdravim...takisto som mala problemy s pletou...bola som u koznej lekarky, ta mi tradicne predpisala bud Zineryt, alebo Eryfluid...tieto pripravky mi pomohli, ale len docasne...akonahle som to prestala pouzivat, problemy sa vratili...na odporucanie jednej kamaratky som zacala pouzivat taku vodicku,cisto prirodnu, z byliniek, vola sa to Zheng4 Skin Akne away...mozem odporucit...plet mam cistu, a akne sa nevracia...co viac si priat... :-)