Sex-Som ako väčšina mužov?!

Príspevok v téme: Sex-Som ako väčšina mužov?!
Veraloe

S priateľkou sme spolu rok. Ja mám 18 ona bude mať 18 cca za 4 mesiace. Sex sme ešte nemali vôbec. V našom vzťahu všetko klapalo super,ale pred časom som sa jej pýtal ako to je alebo bude mezdi nami so sexom. Sme sa dlho o tom rozprávali a jedine čo ona povedala,že si myslí že má na to ešte dosť času. Ja som to zobral OK.Viem, že má veľmi rada,naďalej to mezdi nami funguje super, len ja asi mesiac po tom rozhovore sa cítim nejako divne. Veľmi som po nej túžil,vždy keď sme sa bozkávali som sa "krotil" a nerobil nič. Keď tak doma keď som bol sám... Ale teraz mi nejako menej ona chýba,keď sa bozkávame ani nepociťujem také vzrušenie a dokonca nemám chuť si to robiť ani sámyčo by možno bolo aj OK ale i ona mi prestáva chýbať.A bojím sa, že to je kvôli tomuto,lebo žiaden iný konflikt,rozpor medzi nami nie je. Ona jedine čo mi dovli je dotíkať sa jej prś.To je všetko. Ale vôbec ma to už tak nepriťahuje ako kedysi. Počas toho roka čo sme spolu som si aj ja myslel,že je na sex čas ale teraz to na mňa nejako prišlo. Nechcem ju stratiť,záleží mi na nej, ale zase necítim sa byť v psychickej pohode ako kedysi. Niekedy sa mám vyslovene až blbo.Presne neviem z čoho,ale okrem tohto nemám v ničom problémy čo by ma mohlo trápiť. ČO si myslíte?

aluska

bobaja moze mat komplexy..preco nie?napr vela bab si mysli ze je tam dole ina ako ostane alebo nieco podobne...alebo ze ma nepekne telo, prsia...vela bab je zakomplexovanych a nechce aby sa na nich pozeral chlap ked nie su oblecene

bobaja

somariny...preco by mala mat komplexy len preto ze nechce mat este sex???
Veraloe, ver ze raz bude aj sex po ktorom si tuzil a isto aj ona tuzi..pre dievca nie je len tak jednoduche prist o panenstvo ak v tom vidi aj vacsi vyznam ako len uzit si a mat sex..je do jej dar pre toho praveho..netlac na nu, daj jej volnost..ale stale prejavuj ze mas zaujem..uvidis, raz pride chvila kedy sama povie ano a sama bude chciet. mozno ta to aj prekvapi..
ja som mala prvy skutocny sex v 28 rokoch..mozno si dakto mysli ze som chudera trapna zakomplexovana..haa..na tych ludoch sa mozem len smiat..tym ze som cakala tak dlho, som ziskala ovela viac ako keby som spala s niekym uz v 18tich..ak ju mas rad, tuz po nej a miluj ju..a ona sa ti odmeni..drzim palce

mellinda

To nemate ani petting?? V 18 mi to pride uz dost cudne. Mozno ma priatelka nejake skryte komplexy, ktore nevie prekonat, alebo sa boji, ze urobi nieco zle. Mozno sa za nieco hanbi - tych dovodov moze byt naozaj vela. Mozno ste vo vztahu este nedospeli k naozajstnej dovere.

lenkaaaaaaaa

asi to bude tym ze doteraz ked si ju bozkaval tak si dufal, alebo si vedel ze raz k sexu dojde, ale teraz ked ti povedala ze este to tak skoro nebude asi to z teba opadlo to "dobyvanie" tvojej priatelky... ale byt rok s partnerom a nemat sex.. to by chybalo aj mne, ale asi ma svoje zasady..