Zlomenina klúčnej kosti

martinn

ahojte kluckari.tiz som zlomil kluc.kost 22.3.08 samozrejme ze ma operovali po konzultacii s mojim sport. lekarom .tyzdet po op.som dostal trombozu do prav.ruky (tak to je bolest)pichal som si do brucha 2krat dene,po mesiaci mi to preslo.vcera som bol na kontrole a nepotesili ma,o mesiac mam prist zas a to mi nezarucili ci mi vyberu drot,dost mi zavadza.takze pozor na trombozu.drzte sa.

RNG

Na urychlenie hojenia kosti vseobecne je dobre brat extra mineraly, vitaminy a nieco zelene na zlepsenu absorbciu mineralov.
Dobre zmesi mineralov na kosti maju spravny pomer medzi mineralmi a vitamin D a K.
Zo zelenych najpristupnejsia je (aspon v mojich obchodoch )spirulina.

erzo

no tak ja som si ju zlomil na hokeji ... dost skaredo ... skoro otvozena zlomenina ale mal som stastie no dvaja doktory mi povedali ze operovat len akosi tam bolo plno tak som si vybavil odbornika a ten mi to napravil zafixoval o ze za tyzden na rengen...a co je zaujmave ty co ma chceli operovat mi po tyzdni povedali ze je to dobre ze to neni na operaciu :D no tak zajtra idem este za odbornikom no dufam ze obidem bez operacie... inac mam to na 3 kusi zlomene:)) a este mi hrozne opuchaju ruky co si mam na to dat???

milan156

MNE SA TO PODARILO DNES RANO A TIEZAJ 5 REBIER ,BOL SOM V NEMOCNICI V LONDYNEA DALI MI IBA SATKU .LEKAR MITVRDIL ,ZE ZATRI TYZDNE BUDEM MOCT ROBIT .JE TO REALNE otaznik neviem kde je otaznik.

duro

Ja už chodím zaviazaný 2 týždne, chvalabohu operáciu som nemusel podstupovať. Po tom ako som si ju zlomil pri hokejbalovom zápase som prežil asi tri najhoršie noci v mojom živote. Všetkým klučiarom prajem skore uzdravenie :))

iwa

Ja som mala zlomenu klucnu kost pre 30 rokmi. Bola som skoro dva mesiace cela zabandazovana. Kost sa mi aj tak zle zrastla. Kym so bola mladsia neboli ziadne problemy. Ale rokmi je to horsie, pri zmene pocasia, a hlavne v zime neviem sa rozhybat. Drzim vsetkym zlomenym kluciarom palce.

kapitan

Ja som mal zlomenu klučnu kost po páde z bycikla . Operovali ma , mesiac som mal ruku vyviazanu a mesiac trvala rehabilitácia . Kost som mal zlomenu pri ramennom klbe a vložili mi tam kovovu tyčinku asi 10 cm dlhu . Prajem vám skoré uzdravenie !

tomasso

cavte,
to je sila!!! 5 tyzdnov od zlomeniny a ja spadnem a zlomim si ju ezte raz. Som rad. Zase budem cele dni len pozerat telku! No dobre, nie som rad, ale uz som to mal v pohode. Po 4 tzdnoch som si dal dolu pajoncek, ktory sa inac da zohnat na predpis vo firme ortotech, a zacal som ju zatazovat. Dokonca som zacal hrat biliard a islo mi to. Nic. Idem pozerat. Cavte

martin pn

Asi pred piatimi dnami som si zlomil klucnu kost. Mam to dane do sponera. Chcel by som sa spítať ci mam ruku rozcvicovat alebo ju mam mat v klude. Doteraz som s rukou vobec nehybal a teraz pocitujem tahne svalu alebo coho vobec si nemozem lahnut na chrbat preto by som rad vedel ci to mam rozcvicovat alebo mam mat ruku nadalej v klude bez pohybu.