Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hormonálna antikoncepcia

JanulinQa

ved i yadin je nizkohormonalna a pozri co urobila... doteraz sa moje telo nevie spametat, uz2roky mi padaju vlasy v strasnom mnozstve, neviete si predstavit ako vyzeram.. :(((

FISKA

Jeanine je naj pre mna....
ale ja som chcela pribrat aj v prsiach aj celkovo, no nič som nepribrala... prsia mozno o pol cisla :)

ale čo sa týka neziaducich ucinkov a ko podrazdenost, nervozita, pocity uzkosti... pri jeanine nič..

Ema132

mohla by si skusit Lindynette, je nizkohormonalna... ja ju beriem 3 roky a nepribrala som nic ale je to velmi individualne..to ti povie kazdy:)

JanulinQa

ja som zmenila Yadin pre take iste problemy (hlavne vlasy) a dr.mi predpisal Diane 35- zo zac. pomahalo, no teraz este horsie ako predtym. POradim ti: radsej uz kasli na akukolvek HAK..vsetko len docasne zaberie

lesna žienka

to sa neda povedať,každemu sedi niečo ine. ja som tiež začala brať antikoncepciu kvoli upraveniu cyklu a kvoli akne. ale ked mne pomaha niečo, to neznamena,že to musi pomocť aj tebe. rozhodne chod na gyndu, doktor ti najlepšie poradi. ale ked ti vypadavaju vlasy, si nervozna a priberaš,potom jednoznačne treba zmeniť antikoncepciu.

kačenka

Zajtra k nemu idem aluska. Všetko mu vyrozprávam a snáď mi ju zmení. Dám vám vedieť, ako som dopadla. Ďakujem za vaše príspevky

aluska

Kačenka na to nie je nijaky univerzalny recept..proste pojdes ku gynekologovi , povies mu co ta trapi a ON ti povie ktoru mas skusis

levicaaaaa

Yaz alebo Qlaira...
možno...

ťažko povedať... veď povedz to gynekológovi, aké máš ťažkosti, ten ti najlepšie poradí...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.