myslite si,ze ste inteligentni?

Príspevok v téme: myslite si,ze ste inteligentni?
icq

by ma zaujimalo ci si viete o sebe povedat ze ste inteligenti a ked ano viete mi aj napisat v com?dakujem pekne.pytam sa preto,pretoze sa stale podcenujem,ze som hlupy:-(ci uz co sa tyka slovnej zasoby,slabo si viem zapametat aj tie najdolezitejsie slovicka co sa pouzivaju a tak celkovo,chcem vediet ci si viete to o sebe povedat.dakujem

petrshushka

Ale to ty hlupucky asi nikdy nepochopis. Tak chod na forum www.londyn.sk a precitaj si nieco o tom. Mudrlant

A co mu zoberies?V prvom rade kvalitu...

petrshushka

uhlie- zdravotna starostlivost, CIZE aj poistka. Ano, sorry, uz som 7 rokov vonku, vysla som este v plienkach, tak som sa toho slovencinova nejak nedoucila. Zle som sa vyjadril. Sorry. Ja hlupy blondina.

V Anglicku neplatis zdravotnu, ak zarabas, strhava sa nieco do statnej pokladnice, ak nerobis alebo si student alebo pristahovalec na cierno alebo bielo, mas zdravotnu starostlivost, cize aj poistenie zadarmo. Neplatis, mozno akurat tak na lieky. Adios amigo

LucnyKvet

hmm... mne vyslo mierne nadpriemerne IQ, ale neberiem to prilis vazne.... nehovorim, ze neexistuju ludia inteligentny, ale IQ test samotny je podla mna blbost..... napriklad vacsinou su tam matematicke ulohy, a ked niekto nevie dobre matiku, je hlupy??? na niektore predmety treba inteligenciu ovela vyssiu ...

uhlie

petrshuska,

uz mi je to jasne.Zdravotne poistka nie je a nemoze byt nikde na svete zadarmo. A nebola ani za socializmu. Ak chces niekomu nieco dat, tak niekomu musis zobrat. Uz mi je to s tzm tvojim uspechom celkom jasne. Si pekna?

petrshushka

Tak to by som netvrdila, ze maju najnizsie IQ. Vsak ak si niekto vyberie studovat to alebo hento, neznamena to, ze je hlupy, alebo ak ideme cez cisla, ze ma nizsie IQ.

A hlavne v zahranici teraz hovorim o Anglicku, pravo je ulne ine ako v SR. Praveze potrebujes byt mudry, mat analiticke myslenie, pretoze v Anglicku sa neriadis iba zakonmi, ale to ti tazko vysvetlim, lebo to je ako vysvetlit na Slovensku, ze zdravotna poistka je v Anglicku zadarmo a pre kazdeho. Ale samozrejme na to, aby si bol uspesny pravnik nepotrebujes IQ 140 podla testov, ale potrebujes ine kvality ako dobru pamat a ine veci, ktore napriklad ani taky Einstein nemusel mat vyvinute.

uhlie

Ale teraz vazne. Ja myslim, ze ekonomovia a pravnici maju zo vsetkych profesii asi najnizsie IQ. Akurat sa im podarilo presvedcit ludi, ze nedokazali jasne napisat zakony a pravidla a tak ich ludia potrebuju na to, aby im ich vysvetlili.

petrshushka

Nie je dolezite, ake cislo mas, ale co s tym dokazes urobit. Mnohi ludia su inteligentni, ale nevyuziju tu svoju inteligenciu vobec.
Psychologom neverim, odkedy mi v 14 namerali inteligenciu IQ 104, kedze mi hlupana nepovedala, ze je test casovany, povedala, ze nech to v klude vyplnim, alebo nieco take. Tak som si to aj 3x skontrolovala, ze ci ma dobre odpovede.

Moj profil:
Anglicky zdatna ako rodeny anglicky hovoriaci po 7 rokoch vonku
Vystudovane pravo v Anglicku, vynikajuce znamky, pracovala som v top anglickej pravnickej firme, SR 3 jednotky a 1 dvojka na mature, ruska olympiada 1 miesto krajske kolo
3 kvalifikacie v tenise v roznych krajinach, a mnohe dalsie uspechy

Studujuca a pracujuca zaroven mimo SR

Keby som brala tu psychologicku vazne, bola by som dojila kravy

Takze taka vec ako IQ je podla mna naprd
Mojmu frajerovi by isto namerali vyssie IQ, kedze vacsinou testy su z matiky, a ani z polovice nedosiahol tolko ako ja (nevadi mi to), takze ciselka su len pre psychologov, aby sa robili dolezity

luciferka

jajka001, vyrazy idiocia,imbecilita, debilita sa uz davno nepouzivaju...., ta klasifikacia je neaktualna.....aj hodnoty sa pomenili...., a urcenie inteligencie je vzdy len orientacne, nedaju sa len z toho vyvodit neake podstatne zavery...., takze do ktorej skupiny sa kto zaradi je uplne jedno si myslim......, je to len jeden faktor z mnohych a neda sa stavat nieco len na nom