Ako urychlit rast vlasov

Fraw

skus si po umyti vlasov ted apo splachnuti smaponu naniest dobru masku podporujucu rast...trebars mne velmi pomohla hristina s avokadovym olejom a mam po dvoch mesiacoch takmer o 3,5 cm dlhsie vlasy

Clarie23

18 rocna- rozumiem ti, ak si ich teda žehlíš, skús nejaké zábaly aby si ich nemala tak suché.. moja dcéra používala kedysi pivo na lesk a na suché vlasy sú dobré oleje na vlasy :)

18rocnaa

Clarie- ja si zehlim tak kazdy treti den pretoze mam moc kucerave vlasy, lieta to na kazdu stranu a vyzeram ako jezibaba. A ked si ich vyzehlim su krasne a citim sa dobre. Dokonca si ma vsimne aj opacne pohlavie.
Pre krasu sa trpi, sú suché ale ked ich vyzehlim tak tak nevyzeraju. Som si vedoma toho ze ich coskoro znicim, no jedine zehlicka pomaha.

Clarie23

Nežehliť a nijak tepelne neupravovať :) od puberty som si žehlila vlasy a neskôr som ich mala dosť zničené. Skúšala som rôzne séra, ale tie mi akurát pekne vysušili hlavu. Vykašľala som sa preto na chemikálie a vzala to do vlastných rúk. Dôležitá je strava (zelenina, ovocie, bielkoviny, ryby...) a dostatok vitamínov, železa a zinku, tiež sa prestať stresovať a podobne, ale ono to ozaj pomáha. Raz do týždňa používam masku z vajíčka a polievkovej lyžice olivového alebo kokosového oleja a raz do roka vlasy prepláchnem octom aby sa zbavili šampónu. Žihľavový je naozaj fajn, takže by som určite neodporúčala nejaké séra a podobne, skús tú masku a každý mesiac podstrihni dva cm.. mne to zabralo, mám 42 a vlasy pod zadok

Vrkna

Tiež som mala problémy s rastom vlasov a ich celkovou kvalitou. Pomohol mi cesnakový šampón a maska na vlasy. Používam asi rok len to a som veľmi spokojna. Naozaj mi konečne rastú vlasy. :)
Ak máte záujem napíšte mi na email pre viac info: beresova.viktoria@gmail.com

marcelkapor

s vitaminmi donnahair som urychlila rast vlasov zlepsila hustotu aj lesk, celkovo vlasy skrasneli zhustli a rychlejsie narastli

verodoll

skuste vyskusat vlasovy aktivator CAPILLAN Hair Care od notino.sk ;) mne po strate hmotnosti začali mega vypadávať vlasy, ale dal mi ich do poriadku a je perfektný