vysadenie hak

jankaaaaaaaaa

nemusis to konzultvat, pokial ju neberies kvoli nejakym problemom. ono v podstate po vysadeni nieje citit ziadnu zmenu, pokial nemavas pocas uzivania nejake vedlajsie ucinky. akurat ze moze menstruacia chodit pravidelne a po 3 mesiacoch nastane rapidne zhorsenie pleti a moze dojst aj k vypadavaniu vlasov

Deaa

je tu mnoho tém na rovnakú tému, tak to napíšem sem. Za pár dní mám dobrať blister, a váham či si ísť po ďalší. Chcem skončiť s HAK, nemám žiadne vedľajšie účinky, len proste nechcem viac. Beriem to síce len 9 mesiacov, ale bojím sa toho čo bude po vysadení. Musím vysadenie konzultovať s lekárkou, alebo len si neprídem po novú? Máte nejaké rady ako prežiť prvé mesiace? (neviem ako dlho trvá kým sa dá všetko doporiadku)

Sexuska

lyzicka-cim viac vnate das, tym bude vyvar silnejsi. Ja si robim vyvar v malej rajnicke, moze mat pol litra, nieco cez pol litra. Vnate dam asi tak za plnu rajnicu, aj so stonkami. Necham povarit tych 20 minut na stredne velkom oleji, potom este vyluhujem a pijem.

Sexuska

mirkaa- u mna to bolo tak, ze som to pila poriadne 3 dni potom asi o 2 dni na to prisla ovulacia a pekne 2 tyzdne na to kramy, takze hadam to pomoze aj tebe. Teraz som to pila znovu, zda sa ze ovulacia uz bola, tka cakam na 10 februar ci pride aj onee. Ak nie zase treba vypit odvar 2 dni a potom by to uz malo prist. Som zvedava aj na teba aj na mna znovu. :-)

Mirka023

Lyžička, jasne, že ked si kupuješ 1 balenie Yamu, tak sa ti to neoplati. Ja som brala doplnky za 200 eur, nie len Yam. Mam zasoby minimalne na 2 roky. Yam ma vyšiel (ked som rozratala aj poštovne) možno na 3-4 eura. Nie 30!

Mirka023

kupovala sm to z USA z Puritains aj s inými doplnkami, takže poštovne vyšlo asi na 40 eur. Ale že vraj je Yam lepší od Swansonu.