Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

Súvisiaci obsah

SIMIKEE

ROMI3A OKEY, VED SOM SA LEN SPYTALA. SU VOLNOPREDAJNE. DOSTAT ICH KUPIT V INTERNETOVYCH LEKARNIACH, V KAMENNYCH LEKARNIACH, V GYNEKOLOGICKYCH AMBULANCIACH. MAJU ICH POMALY VSADE.

merceelolo

drozdiak vdaka, snad budes mat pravdu!!! ano, na vianoce som ich dostal. s manzelkou sme sa dohodli, ze si ich kupim na vianoce, lebo su to vcelku aj drahe tabletky:-/ no uz ich uzivam, tak snad budu zaberat dobre!

drozdiak_0

Marcelo super, ze si sa ohladom toho poradil aj so svojou zenou! Drzim palce aby sa vam po kure podarilo splodit dietatko! Uz si si tabletky aj zakupil, ked si pisal ze od januara??

romi3a

Ne, doktor nam nic nepovedal. kebi povedal, tak by som sem vobec nepisala. tie tabletky su volno predajne? kde ich zohnam?

SIMIKEE

ROMI3A KED VIETE PRICINU NEPLODNOSTI, TAK STACI SA JU POKUSIT ODSTRANIT. STE NA DOBREJ CESTE, KED VIETE, ZE MANZEL MA MALO SPERMII. SKUS ABY MANZEL UZIVAL MINIMALNE TRI MESIACE TABLETKY BLUEFERTIL A TIE MU MOZNO POMOZU. SU URCENE PRESNE NA PODPORU SPERMII. DOKTOR MU NEODPORUCIL NIC?

merceelolo

drozdiak vsetko mozne som si o nich precital a videl som, ze viaceri ludia pisali, ze vdaka nim sa im podarilo otehotniet. aj manzelke som to spominal a hned povedala, ze nech to vyskusame. ona vobec ani len na minutu nezapochybovala, ze by ich nechcela vyskusat. od januara zaciname! drz palce aby pomohli aj nam!

romi3a

Dobri den, ja (27) a moj manzel (30) sa snazime o babo uz tri roky a vobec sa nam nedary. S mojej strany je vsetko v poriadku, kedze chodim na konzultacie ku gynekologovi a on tvrdi, ze som v poriadku. Moj manzel bol na spermiograme a pan doktor mu povedal ze ma oslabene spermie. Existuje nieco na zlepsenie spermii?

SIMIKEE

VILKA VIES, MNE VZDY NAJVIAC POMOHLO, KED SOM NIECOMU NA 100% VERILA. AJ S TYMITO TABLETKAMI TO TAK BOLO A DOPADLO TO VYBORNE! TAK VER TOMU A UVIDIS, ZE VSETKO DOBRE DOPADNE!

merceelolo

drozdiak tak tieto som este neskusal, idem ich kuknut co su to za tabletky a poviem o nich aj mojej manzelka. velmi ti dakujem za radu!

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.