Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

Súvisiaci obsah

vilka214

Jozefinana ano povedal a je to super, potesil ma tym velmi...ani si nevies predstavit ako som skakala od radosti:-):-)..
Agava ano, na tomto jedinom vysetreni bol a vysledky ma 15mil/ml..snad po uzivani bude mat lepsie vysledky..

vilka214

Daviena dost vela bylin obsahuju tie tabletky, myslela som, ze mi napises len zopar nejakych latok a to bude vsetko..milo si ma prekvapila..bohuzial si to neviem precitat, kedze sa ti nepodarilo dat sem ten odkaz:-/..skoda:-/..no ja si to najdem na nete..moj drahy povedal, ze toto by skusil!..tak som cela stastna z toho!!!

daviena

@vilka214 vazne ti to pisem, nerobim si srandu ani nic podobne..tie tabletky su volnopredajne!..obsahuju 115 roznych bylinnych extraktov, vitaminov, mineralov, antioxidantov a aminokyselin, ktore su zamerane na podporu reprodukcneho zdravia muza..ak chces presne vediet vsetky tie zlozky, tak si to precitaj tu...-odkaz odstránený- je vsetko ohladne tych liekov napisane...

vilka214

Jozefinana akurat dnes ked pride z roboty mu planujem povedat, ze ste mi tu poradili bluefertil a ze co to je vlastne za tabletky a uvidim aka bude jeho reakcia..ak povie, nech to vyskusame tak mu ich kupim..uz uplne nervozne cakam na neho..velmi sa bojim aka bude jeho reakcia:-/

jozefinana

-vilka: aha,no tak uz mi to vsetko zapada dokopy.verim,ze to nie je jednoduche,ked chlapovi povedia,ze vina je v tebe no mal by sa prekonat a ist, aby ste vedeli na com ste.a teraz mu planujes kupit len tie tabletky od kiwu wuki?a uvidite,ci nahodou sa nepostasti alebo pojde na to vysetrenie?

vilka214

Jozefinana uz mu to hovorim dlhsie obdobie, ze by mal ist aj on na vysetrenie no on nechce:-(..uz som z toho smutna a neviem ako ho mam k tomu donutit:-(..preto som sem napisala aby som vyzistila, ci nieco na to nie je aj bez lekarskeho predpisu..
Daviena vazne?..to je super informacia...a tie tabletky co vlastne obsahuju?

daviena

@vilka214 nie su na predpis, su volno predajne takze ich kupis v lekarni alebo cez internet a das ich muzovi nech ich uziva...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.