Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

Súvisiaci obsah

daviena

@vilka214 vazne ti to pisem, nerobim si srandu ani nic podobne..tie tabletky su volnopredajne!..obsahuju 115 roznych bylinnych extraktov, vitaminov, mineralov, antioxidantov a aminokyselin, ktore su zamerane na podporu reprodukcneho zdravia muza..ak chces presne vediet vsetky tie zlozky, tak si to precitaj tu...-odkaz odstránený- je vsetko ohladne tych liekov napisane...

vilka214

Jozefinana akurat dnes ked pride z roboty mu planujem povedat, ze ste mi tu poradili bluefertil a ze co to je vlastne za tabletky a uvidim aka bude jeho reakcia..ak povie, nech to vyskusame tak mu ich kupim..uz uplne nervozne cakam na neho..velmi sa bojim aka bude jeho reakcia:-/

jozefinana

-vilka: aha,no tak uz mi to vsetko zapada dokopy.verim,ze to nie je jednoduche,ked chlapovi povedia,ze vina je v tebe no mal by sa prekonat a ist, aby ste vedeli na com ste.a teraz mu planujes kupit len tie tabletky od kiwu wuki?a uvidite,ci nahodou sa nepostasti alebo pojde na to vysetrenie?

vilka214

Jozefinana uz mu to hovorim dlhsie obdobie, ze by mal ist aj on na vysetrenie no on nechce:-(..uz som z toho smutna a neviem ako ho mam k tomu donutit:-(..preto som sem napisala aby som vyzistila, ci nieco na to nie je aj bez lekarskeho predpisu..
Daviena vazne?..to je super informacia...a tie tabletky co vlastne obsahuju?

daviena

@vilka214 nie su na predpis, su volno predajne takze ich kupis v lekarni alebo cez internet a das ich muzovi nech ich uziva...

daviena

@vilka214 hm, tak to je zaujimave ale na druhej strane je to dobre, ze nemate ziadne problemy..tak skuste si nasadit tie tabletky pinkfertil a bluefertil..ak by mal tvoj muz pomale spermie, tak tieto tabletky by mu ich podporili a taktiez aj tebe by pomohli tabletky..budete v tom obidvaja a aspon sa nebudeme obvinovat medzi sebou..budete v tom obidvaja..

vilka214

Jozefina snažím sa to brať triezvou hlavou ale niekedy to jednoducho nejde:-/ Stále sa pýtam čo robíme zle, keď nemôžme mať naše vysnívané dieťa. Už chvíľkami si myslím, že partner má pomalé spermie alebo čo:-/ Neviem fakt už čo robiť:-(

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.