Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

Súvisiaci obsah

usiko

och baby, preco ma niekto take stastie, ze na prvy sup? no teda, mala by som sa na to pozerat asi tak, ze co nam bolo sudene, bude...ci?

biba2

Ako keby som sa videla. Máme 31 rokov a snažím sa už 4 mesiace. Úplne naivne som si myslela, že to bude na prvý raz, veď viem kedy mám ovuláciu. Teraz zase nič, práve som dostala....Aj keď je to len 4 mesiace chytá ma už panika a zúfalstvo, lebo to chcem a nechápem prečo sa to nedarí. Myslím, že už začínam hysačiť. Také rady ako na to nemyslieť mi dosť lezú na nervy, lebo nemyslieť sa na to nedá.

isabella

ahoj123, super pridaj sa... no ja si napriek tomu, ze je to len druhy mesiac pridem tiez velmi nedockava... nechcem si namyslat nijake priznaky a uz vobec nie to vykladat priatelovi, bo potom je este viac sklamany ako ja :-DDD

ahoj123

ahojte baby :) ja sa k vám pridám ok? my sa snažime o druhe dietatko od septembra min. roku :( a stále nič...ja vitaminy beriem,aj manzel sa zdravo stravuje a tak...pri prvom babu to bolo na prvy sup :) ...a to sme mladí,síce mali sme dost stresov,prerabali sme byt a stahovali,potom ja v skole,skusky....aj to moze suvisiet,aj to ze sa velmi asi snazime,ale ked ja som taka nedockava, a potom si tiez namyslam kadejake blbosti....drzim vam palce :)

aradnna

nám s manželom obidva razy na prvý šup...ani sme sa nenazdali a už som bola tehotná:) po prvýkrát dokonca dvojičky...druhý raz dcérka...:)
u každého je to iné...hlavne sa nestresovať a myslieť pozitívne:) to je základ

kraaska

Ahoj nam sa to podarilo po dvoch rokoch,bez liekov a to sme mlady 23 a 25 rokov,a sme zdravy,a teraz uz mame 8 mesacneho chlapceka,chvala panu bohu.

isabella

usiko, ja som si tiez myslela, ze to bude hned... no a teraz uz je to druhy mesiac a cakam, ze ci sa v nedelu menstruacia ukaze a ci nie, ale uz by sa aj nemusela ukazovat :-DDD