mejkap

Príspevok v téme: mejkap
SISA156

neviem aky mejkap si mam vybrat.viem ze taka tema tu uz bola ale chcem aby mi niekto poradil.Pouzivam skinoren krem od koznej a ta mi poradila pouzivat zmatnujuci krici krem.Najprv bol naozaj dobry a vydrzal aj pol dna ale teraz si ho dam a o dve hodiny mam mastnu tvar,pritim pouzivam aj zmatnujuci puder.a ak vyjdem do zimy von tak akoby sa mi stiahol na jedno mieso a potom som flakata.MATE NIEKTO SKUSENOSTI Z NIECIM TAKYM???? AKY MEJKAP BY BOL VHODNY PRE MNA AK MAM PROBLEMY Z AKNE A POUZIVAM SKINOREM???? viem ze sa mam opytat koznej ale chcem vediet si sa z nou niekto zhodne.. VELMI PEKNE DAKUJEM :D

SISA156

ale ano pomohla skusim sa poinformovat o tych mejkapoch a uvidime...ja mam taku zvlastnu plet..rano ked si davam mejkap tak ho nemozem rozotriet lebo mam plet suchu a zbyja sa na jednu kopu ale pocas dna ju mam zase mastnu a ak vyndem do zimy napr.ak je mráz ako by mi zacal schadzat.... ale aj tak dakujem za radu :D

FoxyBeauty

Ahojte baby :)

Pracujem ako profesionalna vlasová a make-up stylistka

Veľmi dôležité je čistenie pleti,na to je najlepšia značka Clinique ,ktoru možno dostať v kvalitnej pafumerii...
Make up ktorý ti môžem odporučiť je Este Lauder double wear
Je to drahý make up ale stojí za to ;)
Ešte môžem veľmi odporučiť Vichy make-upy,najlepšie bude ak si dáš poradiť v lekárni presne na tvoju pleť

Dúfam že som pomohla ;)