Neznesitelné bodavé svrbenie

Príspevok v téme: Neznesitelné bodavé svrbenie
Deskrypt

Dobrý den,
Musim vam opisat jeden problem lebo sa uz dost bojim ze skoncim velmi zle. Problem sa zacal cca pred 2 a pol rokom , prislo prvé lahké svrbenie a stupnovalo sa to az doteraz. Popisem vam to jedine takto, je to velmi neznesitelné ,strasne bodavé až bolestné svrbenie kože, začína to od chrbta a končí to skoro uplne všade. Nedá sa to absolutne vydržat ide to velmi do psychiky. Prejevuje sa mi to vacsinou s prechodu zo zimy do tepla. Alebo pri fyzickej námahe, pri hocijakej , pri stahovani nabytku ale aj pri vysavani takze som odpisany nemozem vykonavat niaku cinnost. Robí mi to aj v termalnych kupaliskach, v obchodnych centrach kde je teplejsie , pri nakupoch , pri pokladni, proste skoro vsade kde je teplejsie alebo do toho zasiahne trosku stresu. Pomaly ma to psychicky ruinuje. Jedine co mi nato pomáha je ked sa rychlo natriem nejakym kremom ktory mi ochladi kožu ,studená voda alebo studeny vzduch aj to uz v poslednej dobe moc nepomaha. Najprv som isiel obvodnej tej som to popisal absolutne nevedela co to moze byt , isiel som koznej ktora mi dala anthistaminika ktore vobec nezabrali. Tá ma zas poslala gastroentologovi a ani ten netusil co to moze byt, ten ma poslal Alergoimunologovi. Takze asi takto nejako. Rozhodol som sa chodit homeopaticke s ktorou sme cely problem preriesili , dala mi nejake homeopatika ktore pravidelne uzivam ale tiez vobec nepomaha. Skuste mi prosim vas nejako pomoct uz vazne neviem na koho sa mam obratit vsetko mi pada pred ocami koli posratemu svrbeniu, musel som dokonca aj z vysokej skoly odist. Skuste prosim... Dakujem velmi pekne

Deskrypt

cau, diky za prispevok , neboj mne pomoze vsetko uz taky som zufaly:D

Tak vyskocene hodnoty mam
S-Bilirubin konjug. 4,8 ref.medza

Deskrypt

cau, diky za prispevok , neboj mne pomoze vsetko uz taky som zufaly:D

Tak vyskocene hodnoty mam
S-Bilirubin konjug. 4,8 ref.medza

janoo

čau Deskrypt:
Mal som na mysli cukrovku 2.typu.(fruktoza ma strasi v hlave)

Ani ja s tym neviem hybnut.Bol som s tym pri lekarke.Po odbere krvi a mocu mam tieto vysledky:zvacsena pecen s-alt 0,82+ 0,0-0,68,kyselina mocova s-km 142-
202-414,cholesterol s-hdl 1,8+ 0,9-1,4.
zelezo,cukor,s ldl cholesterol a ostatne
veci v norme. S pecenou moc nenarobim.
Ale co ta nizka hladina kyseliny mocovej?
(v krvi alebo v moci?)Moze zvisena hladina kyseliny mocovej v tkanivach krystalizovat(ak sa tam dostane)a sposobovat neznesitelne bodanie a svrbenie? Neviem.
A co ten zvyseny hdl-dobry cholesterol?
Moze hdl cholesterol sposobovat svrbenie
a bodanie?Neviem.
Lekarka sa so mnou ani moc nebavila a predpisala antihistaminika.
Pises ze antihistaminika nezabrali.Ved ani nemohli. Ved moja stara znama zihlavka sa kdesi vytratila.Skor histaminika (potraviny) ale ani tie zahadne nezaberaju. Mozno ze vystriedaju bodanie za akesi lozenie mravcami pod pokozkou.
Velmi som ti nepomohol.(uz aj dr.Haus by
pocmaral celu tabulu)
Ja fakt neviem cas ukaze.
Ak si bol na krvnych testoch pochval sa
co ti najviac vyskocilo.
Volaco predsa musime mat spolocne.
Lovu zdar!

bettynka

Ahoj, je to klinika vo SVIDNÍKU, ale neviem ako sa presne volá. Nájdi si cez google info.
Je najmodernejšia na Slovensku, aj keď je v takom kraji :o)) vzdialenom :o)). Neviem prečo nemajú mega reklamy, fakt sú výborní. Musíš sa objednať, ale čakacie doby nie sú dlhé.
Daj vedieť ako si dopadol.

bettynka

Odkiaľ si? Viem o jednej klinike, ktorá je veľmi kvalitná. A osobne poznám 2 ľudí, ktorí ju navštívili po veľmi zdĺhavých liečeniach a za krátky čas po zmene liečby sú fit.

Deskrypt

jano: tak to nemam , je to nejako spolocne zo svrbením ??

nasiel som nejake diskusie na jednom zahranicnom fore a pisu tam ludia ktory sa v podstate zhoduju s mojim problemom. Skuste nato mrknut. Nenasiel som tam ale nic na liecenie.