Biolampa

aloe

Biolampa od Zepteru nema konkurenciu.Je to zdravotnicky schvaleny pristroj,ma teda certifikat,je to jedinecńy svajciarsky vyrobok, vysokoucinny a vysoko kvalitny,preto aj ta cena...!Ten, kto ju ma,urcite ocenuje,v podobe zdravia sa vam to niekolkonasobne vrati.Investicia do svojho zdravia a zdravia celej rodiny.Moj manzel s nimi pracuje, teraz su aj zvyhodnene ceny.Nedame na nu dopustit, pretoze sme 6-clenna rodina a osvedcila sa pri mnohych zdravotnych problemoch ci uz u deti ci dospelych, aj pri vaznejsich ochoreniach.Odporucam!

smajlosko

ja mam skusenosti ale u infra lampou z okzdravie.sk mal som ekzem a herpes a ked citim ze sa mi nieco tvori ..pouzijem lampu a ked aj nieco zakvitne :-) rychlo sa to zahoji..je to super

Ivetttt

Ja som to kupovala cez stranku www.biolampa.info, teda ta pani bola aj u mna na prezentacii, mozem odporucit, ja som spokojna. Na tej stranke najdete aj informacie o kazdej jednotlivej diagnoze, ako casto a dlho nasvecovat, konkretne tu: www.biolampa.info
Martina ja som z Bratislavy.

dobra vila

Tiez sa mi biolampa zda velmi dobra investicia. Ja ju pouzivam na dutiny tvare, mam alergiu na plesne a prach (+ ine veci) a strasne casto mam zapchaty nos, hlieny, neviem ich vyfukat, fukam tak strasne silno, ze mi tecie krv z nosa, je to na zosalenenie, obmedzi to kazdodenny zivot. Velmi tazko sa mi dycha, mam z toho aj sklon k astme, vlastne uz taku zacinajucu astmu. Biolampou si nasvecujem licne dutiny, nos, celo a niekedy aj nosohrtan, kym lampu pouzivam kazdy den, zlepsi sa mi to, akonahle ju vysadim je to spat. Musim si to robit 3x denne, aby som to mala relativne na dobrej urovni.
Ja tu biolampu tiez nemam doma, poziciviam si ju, ale uz mi ju doma planuju zakupit.

Ivetttt

Cafte babky, som nahodou nasla tuto diskusiu a nedalo mi nenapisat :-) Biolampu som kupovala zrovna nedavno a bola som na prezentacii Zepteru i Biostimulu. A presvedcil ma Biostimul. Zepter je na trhu dlhsie a teda je to znamejsia znacka, ale Biostimul stale svoje lampy vylepsuje. Mna presvedcilo hlavne to, ze maju certifikaty a vyhravaju vystavy, napr. 2x vyhrali prvu cenu na Inchebe co je kazdy rok ta vystava o zdravotnickych veciach. Tiez je rozmerovo mensia, da sa pripevnit na telo, teda mozte robit cokolvek popri tom ako sa nasvecujete. Da sa kupit aj bezkablova verzia, ja som sa nakoniec tiez pre nu rozhodla :) A je dokonca o dost lacnejsia ako Zepter :) Tak tolko k tvojej dileme Martinka, ze ci Zepter alebo Biostimul. Je viacero predajcov, vygoogli si nejakeho v tvojom meste a mozes si objednat prezentaciu :)