urobila som dobre???

Príspevok v téme: urobila som dobre???
kikimiki

ahojte. stala som dnes na autobusovom nastupistia a zrazu ma oslovila taka bezdomovkyna.pravdu povediac ssom sa jej zlakla lebo ja som si hladala rukavice v taske a ona mi zacala nieco vraviet.ze nech jej dam peniaze lebo je hladna ja som sa najskor kuklla ako vyzeraa..same flaky mala po sebe.. taka mensia ciganka.. a zuby ani nemala a takk.. dala som jej dake drobne co som nsala vo vrecku ale uz som tak stranse chcela aby sla preec..a zacala mi vraviet ze je to malo co som jej dala ze ona je hladnaaaa a popritom som sa jej divala na cigaretu v ruke co mala..ale mi este aj povedala nech jej dam keksik co mi videla v taske a ja nevem preco ale povedala som ze nie a otocila som sa tak ja som tez od ana nejedla a to uz bolo podvecer..ale ja nevem preco.mohla som jej ho dat..lebo celou cestopu som rozmyslala ze noaco ked vyzerala ako ....vyzerala.co ak sa to stane mne alebo niekomu blizkemu a tez mu niekto pomoze len par drobnym.. aj ked preco y som, jej mala pomahat zeee?? ale to si moze povedat kazdy..ja neveiem stale o tom premyslam.. co i myslite?? zachovala som sa hrozne vsak????((

jajka001_

ja by som hentakej nedala nic...dala som uz mnohym ale vyberiem si komu dam, zavislakom, humusakom a zobrakom nedavam, myslim zobrakom co zobru lebo sa im nechce robit. a raz som dala aj alkacovi par drobnych ale bol hrozne slusny a mily tak si zasluzil na to pifko :)

zuzic

ja som zas raz videla ako pred kostolom zobrali a jedna babicka im dala jedlo...a na druhy den tam jedlo nechali uz pokazene takze asi tak hladni neboli..vzdy z nich strasne tiahne alkohol...ale zas poznala som aj slusnu romku na tu nemozem nic povedat...su aj vynimky

darika

ani ja by som viac nedala.Raz sa mi stalo to iste,ale povedala som,ze peniaze nedam,ale kupim.Stala pri Tescu a pytala peniaze.Doniesla som jej rohliky a salat.Vraj kto sa mi prosil o jedlo,ked ona je smadna.
Ale zase sestra urobila to iste a chlapovi a ten jej aj ruku pobozkat chcel.Strasne dakoval.Takze...tazko.Ale zalezi,ako by sa ten clovek postavil.Ked ma na cigaretu,ma na keksik.Ale aj tu cigaretu si vyzobral.
Snazim sa ich pochopit.

soffa

nemas mat preco vycitky,ja by som jej nic nedala,..a odpoved by znela,chod si zarobit.tebe kto da?????oni su uz tak vycviceni.ak mala na cigaretu mala mat aj na ten keksik!a este cosi,radsej by som dala tulavemu psikovi,ako ciganom.....

monimoni

minule prislo ku mne V KAVIARNI !!!!! male ciganca...chodilo od stola ku stolu...bolo mmi ho luto... a vravi mi: teta, nedali by st emi 5 korun?
a ja : no,ak mi to preratas na eura, tak ano :)
trosku som si z neho vystrelila.ale dali sme mu...
inak to nemam rada, lebo mi je tych ludi luto,ale ked aj ku mne pride dakto , aj s notabenne, a v ruke drzi cigaretu, tak som neuprosna a hned ho poslem do kelu...vrchol vsetkeho bol, ked sme vyhadzali z obchodu a decko si pytalo nejake centiky...dali sme mu...a pak videlo v kosiku nakup a 7 days...no a este si drzo pytalo...toot neznasam, nemaju mieru

millli

Moju znamu tiez kedysi zastavil cigan zobrak, ci mu neda peniaze, preco vsak musel neviem, lebo chodil po davky na postu. Jej odpoved bola, "pravdaze, len na teba som tu cakala," ale nedala mu vobec nic a odisla, drza to zena.

bingham

ano alenka mas pravdu bolo to velmi dobre obdobie...no ale uz je za nami :DDDD

pekny vecer :))...a davaj si pozor...aby sa ti to nevymstilo...ta tvoja dobrost :))

barbinka

bingham: aj bieli predávajú drogy. Či bieli, či čierni, aj tam sa nájdu aj dobrí, aj zlí. Som proti hocijakému rasismu. Aj keď mi cigáni istým spôsobom vadia.