urobila som dobre???

Príspevok v téme: urobila som dobre???
kikimiki

ahojte. stala som dnes na autobusovom nastupistia a zrazu ma oslovila taka bezdomovkyna.pravdu povediac ssom sa jej zlakla lebo ja som si hladala rukavice v taske a ona mi zacala nieco vraviet.ze nech jej dam peniaze lebo je hladna ja som sa najskor kuklla ako vyzeraa..same flaky mala po sebe.. taka mensia ciganka.. a zuby ani nemala a takk.. dala som jej dake drobne co som nsala vo vrecku ale uz som tak stranse chcela aby sla preec..a zacala mi vraviet ze je to malo co som jej dala ze ona je hladnaaaa a popritom som sa jej divala na cigaretu v ruke co mala..ale mi este aj povedala nech jej dam keksik co mi videla v taske a ja nevem preco ale povedala som ze nie a otocila som sa tak ja som tez od ana nejedla a to uz bolo podvecer..ale ja nevem preco.mohla som jej ho dat..lebo celou cestopu som rozmyslala ze noaco ked vyzerala ako ....vyzerala.co ak sa to stane mne alebo niekomu blizkemu a tez mu niekto pomoze len par drobnym.. aj ked preco y som, jej mala pomahat zeee?? ale to si moze povedat kazdy..ja neveiem stale o tom premyslam.. co i myslite?? zachovala som sa hrozne vsak????((

0vecka

no podla mna si urobila velmi zle, lebo kedze si jej dala tych 20 centov tak si ju povzbudila k dalsiemu vymahaniu. A co ked nabuduce bude xciet peniaze odomna????

Ja nedavam zasadne. A netusim preco sa na mna dost lepia tak traja za tyzden minimalne. No a bezne ked ma niekto oslovi tak este predtym ako povie co xce mu poviem ze peniaze nedavam...

Inaq som sa snimi naucil jednat lebo nazaciatku mi to bolo mrte neprijemne ked sa na mna taky zavesil ... najlepsie ked mam cas tak s nimi diskutujem ze ako sa maju a tak ich troxu polutujem ale minule ma jeden xcel fyzicky napadnut ked po 10minutovej diskusii som mu povedal ze zasadne peniaze nedavam :)

a este taky postreh ak im niekto da 20centov za 6 min vymahania tak za hodinu maju 2 EURa co je plat takeho skromneho brigadnika a dostanu to v podstane za nic len zato ze mi pokazia naladu

bingham

aj by som sem nieco napisal..., ale nemozem..., lebo zase by ma obvinili z rasizmu...a uz som s tym mal dost problemy....takze nechame to tak :DD

bingham

no dobre..uz ma to nebavi...tak po prve...nie som pekna..., ale pekny :))...a po druhee...som velmi spokojny a velmi stastny...ked nevidim ziadneho cigana vo svojom okoli predavat drogy...a robit zle...volakedy som im k tomu musel dopomahat(stare casy):DDDD

alena33

haha to chces povedat,ze som jedina neromka,ktora by si zastavala romov?

ale ja som to myslela vazne,pretoze ak je clovek vo svojom zivote spokojny a stastny,tak mu ani cigani nevadia,chapes moja pekna?? :P

bingham

alena33 - no mas celkom dobry humor..., ale rozhodne nie som zatrpknuta...a ani neukojena :DDD...to skor bola ta ciganka :P

hehe...no a ano...nemusim ich...to mas fakt pravdu :))....a ked sa jej zastavas...tak ty budes urcite tiez...mozes byt rada ze si ma nestretla pred par rokmi :DDD

mate59

Oni sa nehanbia,vačšmi sú závislí na alkohole,niektorí žobráci vyžobrajú za hodinu viac ako zarobia tvoji rodičia za deň.Druhýkrát peniaze nedávaj,nezarábaš.
Oni sú v zlej situácii.Radšej daj nejaký rožok.

kikimiki

jeeej no diky zuzic...ale mas pravdu nabuduce sa uz budem vyhybat lebo tak ked m zacala take vraviet ze je hladn a dobre ze sa nerozrevala tak m,i jej bolo aj luto ved vonku bolo minus 10.....ale to uz neni moja vec..janse jakeby som na jej mieste riesim to podla mna inak.teraz sa mi lahko vravi ale istio by som nesedela v zme nanastupku a spolihala sa na ludi co mi budu davat na jedo...ako sa vlasne ludia stavaju bezdomovcami? jasne,vykopne ich rodina.mozno uz ziadnu nemaju..alebo neplatia byt tak ich vykonu alebo nemaju ani vzdelanie..a tym padom ani robotu ani peniaze ani byt,.. ale preco to nezacnu riesit uz prvy den ako su naulici?? musia predsa aspon dakoho poznat?? je to blbe.. ale kaslem na to.len som mala divny pocit takyy ako keby som mohla nekomu pomoct a nepomohla som ale videla som ju chvilku potom jak mna otravovala uz pri takych dvoch starsich panoch.... no nic fakt satym nejdme trapit lebo jako som prisla zo skoly nad tym premyyslam .D ... idem sa cit cestovny tak ahojte. a dakujem za rady :)))