urobila som dobre???

Príspevok v téme: urobila som dobre???
kikimiki

ahojte. stala som dnes na autobusovom nastupistia a zrazu ma oslovila taka bezdomovkyna.pravdu povediac ssom sa jej zlakla lebo ja som si hladala rukavice v taske a ona mi zacala nieco vraviet.ze nech jej dam peniaze lebo je hladna ja som sa najskor kuklla ako vyzeraa..same flaky mala po sebe.. taka mensia ciganka.. a zuby ani nemala a takk.. dala som jej dake drobne co som nsala vo vrecku ale uz som tak stranse chcela aby sla preec..a zacala mi vraviet ze je to malo co som jej dala ze ona je hladnaaaa a popritom som sa jej divala na cigaretu v ruke co mala..ale mi este aj povedala nech jej dam keksik co mi videla v taske a ja nevem preco ale povedala som ze nie a otocila som sa tak ja som tez od ana nejedla a to uz bolo podvecer..ale ja nevem preco.mohla som jej ho dat..lebo celou cestopu som rozmyslala ze noaco ked vyzerala ako ....vyzerala.co ak sa to stane mne alebo niekomu blizkemu a tez mu niekto pomoze len par drobnym.. aj ked preco y som, jej mala pomahat zeee?? ale to si moze povedat kazdy..ja neveiem stale o tom premyslam.. co i myslite?? zachovala som sa hrozne vsak????((

kikimiki

no ja viem ale ja som jej dala len 20 centov cize za to si vela nekupi ... tak ale nechcelo sa mki vytahovat peniaze z tasky a aj tak som mala uz len papierovee.. cize tolko zas az nepotrebujem rozdavat ale..ja eveiom mala som taky blby pocit riadnee.

mate59

Nemaj výčitky svedomia, dala si jej drobné,ja by som jej dal radšej keksíky ako peniaze,lebo si za ne kúpi cigarety alebo alkohol.Pomohla si jej aspoň takto a spravila si dobrý skutok.