Priatelka o par dni oslavi jubileum 20

dobra vila

fiiixka, fiiiha, ta tvoja kytica musela stat cely majland... muselo to byt krasne, ale neviem, ci to stoji za tie prachy, ked to za dva dni zvadne :(. 1 ruza = 2 eura... Palkove ceny, no co uz :-/
Radsej jedna ruzicka a zvysna investicia do nieco ineho, moja rada zakladatelovi.

luciaaaaaaa

tiez si myslim ze sperky by sa mali kupovat po dlhsom vtahu, ale aj taka jedna cervena ruzicka, cokoladka, nejaka vasa spolocna zaramovana fotka je velmi mily darcek pre 20 rocnu

fiiiiiixka

kyticu 19 krvavo červenych ruzi a v strede jedna biela ruza.
dostala som taku kyticu na 24r a bola som na makko, nadherna bola....

takze ja odporucam toto... + ak ste spolu uz dlhsie (aspon rok:) ) tak jej kup aj nejaky sperk - nausnicky, prsten...

dobra vila

Ako dlho ste spolu? Ja som so svojim priatelom rok a pol a mna by na narodky, ked sa zamyslim, strasne potesilo, keby mi dal nieco, co sa tyka nas dvoch. Trebars nasu zaramovanu fotku (s takouto vecou by ma uplne dostal). Alebo take tie male fotoalbumiky s par fotkami... Nieco tohto druhu, kedze spolocne momentky mame zvecnene nanajvys tak v pc :(.
Su klasicke veci, s ktorymi podla mna u ziadneho dievcata nic nepokazis. Vlastne, podla mna, u svojej lasky tazko nieco pokazis, ja sa tesim hocicomu, co dostanem od od ludi, ktorych mam rada.
Baby tu pisali cosi o sperkoch, to je uplna klasika, nepoznam babu, ktoru by taka vec nepotesila, ak jej len neprestrelis vkus :). Prsten sa podla mna kupuje dost tazko, ak jej nevies cislo, skor nausnicky su taka mila vec a ked nemas moc peniazkov, tak aj za lacnejsie najdes naozaj pekne kusky :).
Alebo musis byt vsimavy a kupit jej nieco, co nema :P... novu zehlicku na vlasy, alebo inu vecicku :P. Tak good luck, holkam sa kupuje naozaj lahko, ak len nie je prieberciva. Hlavne sa neriad tym, ze co drahsie, aby to bolo co najlepsie. Nie stale je to tak. Prkotinky potesia najviac (u mna osobne to je doslova tak!). Kup je dennik :D.

dobra vila

Ako dlho ste spolu? Ja som so svojim priatelom rok a pol a mna by na narodky, ked sa zamyslim, strasne potesilo, keby mi dal nieco, co sa tyka nas dvoch. Trebars nasu zaramovanu fotku (s takouto vecou by ma uplne dostal). Alebo take tie male fotoalbumiky s par fotkami... Nieco tohto druhu, kedze spolocne momentky mame zvecnene nanajvys tak v pc :(.
Su klasicke veci, s ktorymi podla mna u ziadneho dievcata nic nepokazis. Vlastne, podla mna, u svojej lasky tazko nieco pokazis, ja sa tesim hocicomu, co dostanem od od ludi, ktorych mam rada.
Baby tu pisali cosi o sperkoch, to je uplna klasika, nepoznam babu, ktoru by taka vec nepotesila, ak jej len neprestrelis vkus :). Prsten sa podla mna kupuje dost tazko, ak jej nevies cislo, skor nausnicky su taka mila vec a ked nemas moc peniazkov, tak aj za lacnejsie najdes naozaj pekne kusky :).
Alebo musis byt vsimavy a kupit jej nieco, co nema :P... novu zehlicku na vlasy, alebo inu vecicku :P. Tak good luck, holkam sa kupuje naozaj lahko, ak len nie je prieberciva. Hlavne sa neriad tym, ze co drahsie, aby to bolo co najlepsie. Nie stale je to tak. Prkotinky potesia najviac (u mna osobne to je doslova tak!). Kup je dennik :D.

Denz

ja som kupil na dvaciatku 20 krasnych ruzi......plus dobre vinko.:)
A potesilo ju to ovela viac akoby som jej kupil nieco ine.

xD

heh..vies.. ja tiez v nedelu 31. oslavujem 19 rokov.:).. a priala by som si tiez prsten so svarowskym krystalom a k tomu cervenu ruzu.. :) a milku orieskovu cokoladu :D no.. mna by potesilo tooto.. a samozjreme krasny cas straveny s mojou laskou :))) uz aby bola nedela :PP.. xD