korcule teraz

lost

ale bike je super vec :)
mam rad tu akceleraciu ( i ked to nie je citit velmi, kedze 0-30 je pomale, ale aspon sa musim silno drzat :D )
este super je jazda dole kopcom, idealne tak v 70-80kmh :D :D
a ten pocit, ked prejdem 150km a zistim ze "ako naspat teraz?" :D

korcule som tiez mal velmi rad, ked som mal tak 9, lenze vtedy mi to islo, teraz som si kupil a uz nic :( krive nohy, alebo zle cesty... hold, uz ich ani nemam...

jajka001_

noo nikdy nevies :) tiez som tak dufala...:)ale nie je to také zlé, najmä tá hrádza a tie lesíky, rada tam chodím, aspon kusok prirody
len ten bordel co robia ludia
a hradza je v lete dost preplnena, chodi sem vela ludi z celeho mesta aj mimobratislavskych. my sme tam chodievali stale ako deti, vtedy tam nebolo tak plno
teraz ked chceme ist mimo cesty a najst si kusok akoze sukromneho miestecka a posediet ci opekat tak je to problem :)

lost

Da sa tam niekde zaparkovat s autom? Kde by bolo lepsie odstavit ? niekde kde sa nemusim bat ze pridem a bude poskodene atd :)

inac to mas beskyd dost podobnu priemerku ako ja :)

teeeda > ako stary lost, novy lost je uz stary :)

ale to mam len nejaky smejd bike,
bringavetel.hu
nie je cestny (ale rad by som si kupil, velmi rad, hlavne ak by bola cyklotrasa naozaj rovna a nie vymol na kazdej stope.

Na cestnom by sa dala zvysit priemerka :)

na tomto mam tak > rovinka medzi 25-30 dlhodobo (tj viac ako 5 hodin, ale max 10 zatial) a priemerne cesty, male kopceky atd, priemerka len 22 :D (siroke kolesa :P )

tak ma asi predbehnes :D

beskyd

lost, bike:) a ta rychlost zalezi od mnohych faktorov, celkova vzdialenost ktoru chcem prejst, vietor, inak sa ide ked som po roku v juni na bajku prvy krat, inak v auguste na konci.. v zasade na rovine taka 30-35ka, ak nefuka zrovna do ksichtu vietor ale ked idem na dlhsiu vzdialenost tak nie v priemere nad 30 urcite. ale na tych prazdnych rovinach za cunovom sa da v tomto smere celkom dost vyblaznit:) sak v lete ked mienis prist, daj vediet, si tusim kdesi pisal ze si z PK tak sa dopravis na zeleznicnu stanicu v petrzalke a stade nie je na hradzu daleko, vezmeme aj jajku001 a doodie a pojdeme do gabcikova pozriet komory:))

[zruseny3]

beskyd, más pravdu. Tam dalej je urcite menej ludí. no, mojej zaciatocnickej nebratislavskej ritke stací pekne cca 45 minut tam, oddych a 45 minut naspat. :) a tie kopčeky... amen tma.. :) Vám rýchlim sa snažím pekne uhnúť na kraj. :)

beskyd

zas tam budete na tej hradzi vsetci pomali a zavadzat:P esteze od cunova smerom na vojku a gabcikovo je to uz prazdne, tam sa uz bratislavskym ritkam nechce nastastie:) inak ta hradza sa zacina podla mna pod starym mostom ale odtialto z ovsista sa na nu da fakt dost komfortne napojit. ako stoja busy na konecnej pri benzinke tak hned za tou cestou na druhej strane je hradza. ale fakt je lepsi usek cunovo - dobrohost - vojka - gabcikovo popri vodnom diele nez ta precpata cast zo stareho mosta po cunovo, vrelo odporucam najma v lete vecer pri zapade/tesne pred zapadom slnka + pustit si k tomu hudbu:) idealne pre ludi co na bajkoch nemaju radi prevysenia. a vo vojke byvala taka kompa co vas prevezie na druhy breh, neviem ci to este funguje, tiez jazero, prijemna krcma, da sa