Mozno banalny problem, mozno nie

Príspevok v téme: Mozno banalny problem, mozno nie
dilema2x

Ahojte, chcel by som sa vas spytat na takuto vec. Vadilo by vam, ak by vasa priatelka (2rocny vstah) isla lyzovat so svojou partiou a byvalym? S tym, ze si to s nim konecne chce urovnat, lebo je na nu stvalen nasraty kvoli ich rozchodu a co mu spravila? Podotykam ze byvaly je ten predomnou. Ubytovani bydu vsetci v jednej miestnosti. Mal som ist povodne aj ja, ale skrz toho byvaleho nejdem, nakolko by to nerobilo dobrotu. Zeny, co by ste spravili na jej mieste, ak by vam priatel povedal ze by bol radsej ak by nesla a podme kludne niekam inam, kludne aj tam, ale nebyvajme spolu (nie je totiz uz volne a museli by sme byvat inde). Je to tak zhruba napisane, tak ked tak doplnim info.
Moc dakujem za reakcie

bigyy

ahoj, ja som si precitala len tvoj prispevok, reakcie som necitala, ale mozem ti povedat jedno, ze tvoja priaelka v tom asi tiez nema jasno,, inak by ju to netrapilo, alebo v resp by tomu neprikladala tolku dolezitost, alebo sa len na neho vyhovorila, to nebolo dobre ze si ju odhovaral, budu tak jej kamarati, a to nieje dobre, niekoho tahat od kamaratov,poveat raz, ze bol by si rad keby nesla, ale to je vse,,, inak si ju pohnevas,, to len taka rada,,,a to ze nedes si jej len dal volnu cestu k jej byvalemu,,,to je moj nazor,,,som zvedava ako to dopadne..caw

mnamka257

ten byvaly je pekny debil ked este po 2 rokoch nepochopil ze je koniuec.podla mna ked sa k nemu 2 roky nevratila ani s nim nic nemala nespravi to ani teraz .podla mna mozes byt pokojny.a nechapem preco sa bojis a podriadujes jej byvalemu.ved teraz je to tvoja priatelka a nepodvadza ho s tebou.no a na ten navth by kazda z nas zareagovala asi inac.

Lala 55

moja žena stretla byvalého priatela po 25 rokov najprv telofonovanie potom aj stretnutie.A potom som prišiel nato že bola neverná.Ja stim nikdy nezmierim a pre sachcem rozviest.pekné ženi amuži si možu byt neverny trebárs každy tyžden neška jeto moderne.Počujem že niektore su rok po sobaši už neverné niektorim mužom to nevadi.Keby som bol teraz mlady tak by som sa nikdy neoženil ajkeby som mal tri deti.

dilema2x

Nie, sarvatky neboli, len obojstranne nechapanie.
V podstate sa nic nemeni, len sa uz na veci pozeram trochu inak.
Vdaka za opytanie.

ramirka

tak predsa?? to nie je bohvie co..ako ste to poriesili? ze teda isla a bez teba v pohode? ci boli nejake sarvatky..

stumble

ja osobne by som sa spytala, ze preco si to nemozu vyjasnit inde, napr na kave alebo v podniku, trebars aj na viackrat, preco zrovna na lyzovacke, kde sa ludia lyzuju a zabavaju, nie riesia problemy. Ja by som s tym len tazko suhlasila. A to preto, lebo ta byvalka napr predomnou....no no comment :D

shivan

presne tak ako pise sway... ona si tam chce uzit s byvalym :) nestoji tam o jeho spolocnost :) ked tam pojde s nou akurat bude nastvana ze je pod dohladom a neuzije si :))

darika

no,mne to tiez tak pride.Preto by som isla just a bavila sa tam.Najhorsi su ti,ktori sa schovaju do kuta,prekrizia ruky cez prsia,vytrcia spodnu peru a nechaju byvalemu priestor.
A ked sa ostatni spytaju,preco neprisiel?Co povie ona?Lebo je tu byvaly?No,to sa dobre zasmeju.Ved byvaly tym len narastie.