garnier nutrisse 111 blond

lenkaa123456

tak ja mam take skusenosti ze garnier menej chyta ako palette, ale to hovorim o hnedych a cervenych odtienoch. ja ked som si davala blond farbu tak som si dala palette deluxe super blond odtien 100 www.schwarzkopfpalette.com mala som vtedy svetlo hnede vlasy - tmavo plave. je pravzda ze mi farba chytila dost do zlta a na konce, ktore som mala predtym farbene tak jemne do rysava, ale umyvala som si vlasy tym samponom swiss o par a potom som si dala tu farbu www.schwarzkopfpalette.com a teraz mam peknu blond :) . ale ked vravis ze mas stredne hnede vlasy, tak neviem ci ti nejaka farba pekne chyti, asi by si si mala dat len melir.prasok a peroxid. alebo zajdi za kadernickou

garnierika

praveze neda sa uz veri palette.tu som dala a chytila mi na rysavo na zafarbene vlasy,,,a tie co odrastaju moje este tmavsie tak na zlte....a kamoska to davala na spinavy blond a chytilo jej to tak ako mne,,,narysavo ,,,a pritom ta E20 palette mala zosvetlit 6 odtienov,,,preto chcem skusit garnierky ci su lepsie

lenkaa123456

mala by si si precitat na obale o kolko odtienov tato farba dokaze zosvetlit., na stredne hnede vlasy by si si radsej mala dat farbu, ktora zosvetli o 4az6 stupnov ak chces mat blond a nie orandzove vlasy