Ako zvladat obcasne neodolanie?

Príspevok v téme: Ako zvladat obcasne neodolanie?
ovecka83

čauko,
dnes som neodolala a ztrepala som dnes na obed do seba celú pizzu bez okrajov....hm dietu mám už 3 týždne zatiaľ úspešne...stravujem sa diétne, cvičím, behám, ale dnes som neodolala....odzrkadlí sa to na váhe?! a jesť dnes ešte niečo? čo tá pizza na dnes bohate stačila??? poradte kto má s tým nejaké skúsenosti ako zvládal to občasné neodolanie?!

aer

Ja keď chudnem, tak jeden deň v týždni , u mňa je to sobota, tak jem absolútne všetko na čo mám chuť a nemám s tým problém, rozbehne ti to trochu metabolizmus a aspoň sa celý týždeň mám na čo tešiť.

ovecka83

tak to je dobre, že je to ok,..hm mám pevnú vôľu v tomto, ale dnes som akú chuť dostala...tak som si ju dala...dumala som nad tým, že aj keby som si ju vyhovorila mala by som na tú pizzu chuť cely vecer a mozno aj zajtrajší deň a bola by som len a len nervózna...tak ma aspoň neťahá a som zas spokojnučká...dnes som to zakončila 4 mrkvami a vecer 2dcl mlieka...ešte vždy som najedená z obeda :D

usiko

jasne ze je to v pohode...odbornci na dietu tvrdia, ze raz tyzdenne si dat to co chcem je ok a nenarusi chudnutie.....mne to tak funguje....ale ja nedrzim dietu....ale sekam dobrotu, teda jem len ked som hladna, a zdravu stravu.....lenze...raz tyzdenne jedna pizza cela velka musi byt....a drzim sa...roky....

nathalie777

na toto som sa chcela spýtať aj ja...myslíte, že tie občasné prehrešky nevadia? niekedy sa mi stane, že si dám riadny obed a zbijem to niečím sladkým :-/ a potom nasledujú samé výčitky... :/ a pritom by možno nemuseli,4x do týždňa chodím do fitka na hodinu na pás....

zuzic

ale kasli na to:) stalo sa uz to nevyvratis:DD teda ani sa nepokusaj:P inac hej to pocasie..blbe...ja to zas niekedy robim tak ze ked zhresim potom si nadavam aka som blba potom nic nejem vyhladujem sa potom sa prezerem a dookola:DD potom sa ale zatnem a vsetko je v pohode, potom mi niekto povie ze dobre vyzeram a ja si poviem ze uz teda nebudem chudnut a potom zas chcem chudnut a takto:DD momentalne sa mi zas nechce chudnut:P

ovecka83

hm škoda, že je vonku také počasie, že mrzne chudlo by sa ľahšie...našťastie to bol prvý atak z frontu nezdravého pokušiteľského jedla..musím asi posilniť obranu :D....ale keby som polovicu som z nej zjedla ale ja niee radšej celú...len najhoršie je na tom to, že v tom momente je človeku jedno, že má diétu zje to a potom mu dôjde do hlavy čo urobil..mala som veľký hlad nestihla som zjesť desiatu..spojila som si to všetko do jedného...PIZZE ..dnes si asi večer dám len varenú brokolicu

zuzic

aj ja von nechodim teraz:)) ale v lete korculky jaaj:DD nie jasne ze nie len ty minimalne aj ja- vsetko nezdrave je chutnucke:DD hej neprispustaj mne to vzdy zabere ked sa deptam:) podla mna je ta pizza taky ucinny liek vies ze ti pomoze schudnut dalsie kila:DD

ovecka83

hm chodím denne behať ale vďaka tým nenávideným mrazom čo panujú teraz vonku nemôžem, ale pocvičím dakus doma, kým sa neoteplý...čiže nie len ja mám nutkanie na nezdravé...:D...ak je to v psychike..nepripúšťam si, že z tej pizze priberiem :D:D, možno to pomôže

zuzic

:D to poznam:DD tak skus to tak poriadne vybehat:) a hlavne sa netrap vela je aj v psychike:))) ja som dnes cvicila aerobik a bola som so sebou tak spokojna az som to zajedla cokoladou od stastia:DD takze tak so mnou:)))

ovecka83

hej zjesť by som zjedla :), ale vďaka tomu že mám malými porciami zmenšený žalúdok som opráskaná až po uši...aspoň mám ten pocit totál nasýtenia..prežratia sa :)