spermie a lizanie

pyrrol

Zdravim, som chlap, casto sa vystriakm do manzelky a lizem ju hned potom, ako to este ma v sebe. Vela krat ma este pri tom dalsi orgazmus a mna totiez vzrusuje. Jednoducho z nej vylizem vlastne semeno a ona je spokojna a cista , a nemusi ist hned do sprchy.

DR.Kundo

mila pisatelka.nechcela si napisat ze mu nechutia?nepocul som este otom ze bi jedno dnove spermie vo vagine po pravidelnej hygiene este boli citit cuchovo....pre viac info kontaktujte Dr.kundo@Gmail.com

eklhaft

Odkaz mu ,ze je de...l , ved on dal do Teba svoje ...... a ked mu to smrdi ,nech si ich parfumuje. V inom pripade existuju servitky a nech si cucha co z neho vychadzda ,ved to nieje Tvoj problem ,ale jeho........nemam na to iny komentar...

alusska

kery aspoň máš istotu prísunu čistých proteínov a v období hospodárskej krízy, kedy hrozí hlad a bieda, je ejakulát tvojho fešáka niečo ako prvá pomoc :o)....inak Ty musíš byť iná humusáčka

kery

Moj kamarat,sa urobi tiez do mna.Osprchujem sa s gelom a na druhy den my ju lize a neciti ziadny zapach.Ato vam poviem,ze to je riadna davka ejakulatu.Potom vstanem z spostele,roztiahnem nohy a vzpustim to na skleneni maly stolik.Tak to je riadna davka.Milujem tento jeho husty a velky vystrek.No a dalsia ceresnicka na torte je, co zboznuje on na mne,ked mu ho fajcim a cele to dokoncim mojich ustach.To je super ,ked citim to mnozstvo husteho ejakulatu a potom si tu velku hustu davku prehltnem.Je to suprove.Kery 22rocna.

aluska

sun ked ti tak povedal tak je dobre..ale nikde nemas zarucene ze si vyberies vsetko a k tomu aj tak si uplne hlboko nedociahnes

sun0808

Dievcata,ja teraz neviem ci nerobim zle,kedze to tu nespominate,no mne gynekolog este pri prvej navsteve povedal,ze sa mam sprchovat cistou vodou a prstami si jemne povyberat zbytky z vnutra.
Nemala som zatial ziadne problemy.
Nerobi to tak nik iny?