Akym sposobom prestat fajcit?

Príspevok v téme: Akym sposobom prestat fajcit?
Sash!

Ahojte.. Mam taký problem,že fajčim a priateľ to neznaša.. Chcem prestať,ale tažko.. Nechcem skončiť vzťah len pre moje fajčenie,už neviem,čo mam robiť. Tie sračky o nalepkach a žuvačkach proti fajčeniu su na nič.. Preto pišem sem,či neviete o nejakom spôsobe ako prestať fajčiť. (Okrem tych žuvačiek a nalepkach)... Ak o niečom viete,poradte,prosím Vás.. Bez ironie.. Dakujem..

Denz

darika- drzim ti palce..
naplaste a zuvacky a neviem co vsetko je podla mna hlupost,ale toto sa mi osvedcilo.
Je to uple iny princip....
Mozog si pyta nikotín a toto funguje presne na centralu v mozgu.

darika

ja ich vyskusam,ked pridem.Potom dam vediet.Lebo tiez viem,ze ked sa vratim a budu nato ludia,rozbehnem to fukanie odznovu.

Denz

darika- netusim.....po tyzdni to cele zacalo.Mal som silne bolesti...nieco akoby som tam mal tazky kamen.....taky pocit.

ak by sa dalo...urcite by som ich bral aj dalej....mam ich este doma ,ale su uz rok po zaruke.

FISKA

ja osobne sa utesujem tym, ze ked otehotniem, určite prestanem nadobro...

skurat, ze uz by som mohla začat telo na to pripravovat... ocistovat ho.. a to ročik - dva potrva....

darika

Denz
nemal si po tych tabletkach problemy so zaludkom len preto,ze si nemohol fajcit?Nervozita sa preukazuje velmi na zaludku.Chcem si ich kupit,ked pridem domov,tak sa pytam.

Denz

Fiska- aj ja tolko stiahnem za den.....
chvala bohu....nepocitujem ziadny problem ani rano a vobec. A to uz fajcim 17 rokov.
skus mu kupit ako darcek ten champix....
Je to na baze nie nikotinu,ale mozgovej blokacie na chut po cigarete.

FISKA

Denz - diskoteky uz vobec nenavstevujem... uz len posedenie pri nejakych drinkoch s kamaratmi na bowlingu a pod...

čo sa týka priatela.. ten tak lahko neprestane, pokial sam nebude chciet.. a zatial vraj nechce... on da tých 30 a aj viac za den... :( proste extrem podla mna uz..