Akym sposobom prestat fajcit?

Príspevok v téme: Akym sposobom prestat fajcit?
Sash!

Ahojte.. Mam taký problem,že fajčim a priateľ to neznaša.. Chcem prestať,ale tažko.. Nechcem skončiť vzťah len pre moje fajčenie,už neviem,čo mam robiť. Tie sračky o nalepkach a žuvačkach proti fajčeniu su na nič.. Preto pišem sem,či neviete o nejakom spôsobe ako prestať fajčiť. (Okrem tych žuvačiek a nalepkach)... Ak o niečom viete,poradte,prosím Vás.. Bez ironie.. Dakujem..

Denz

darika- poopravim...
v lahkych cigaretach je menej nikotinu,ale skodlivych latok je takmer rovnake mnozstvo....
a ak fajcis lahke.....vdychujes ich hlbsie do pluc cim sa dostavaju skodlive latky hlbsie.:)

prezývka :)

necitala som prispevky, takze mozno to tu bolo uz spomenute - vraj existuje nejaka hypnoza...
teba uvedu do hypnozy a ked sa preberes, nebudes fajcit... akoze ano, je to hihi-haha, ale mojho známeho známy to skusil a naozaj od toho dna nefajci...

skus si niečo na nete ohladom toho najst..

darika

uhlie
a vies o tom,ze ta lahka a super lahka cigareta je skodlivejsie ako ta silna?A vies preco?Tabaku je tam presne tolko,kolko v normalnej,len v tej lahkej cigarete je pridane nieco,co zjemnuje chut tabaku.Ty mas pocit,ze je cigareta lahsia,ale pritom je to len vdaka pridanej nejakej latky.O nic si zdravie nesetris.

uhlie

Ja na to idem lysiacky. Dlho som fajcil normalne cigarety. Potom som asi rok fajcil lahke cigarety. A teraz fajcim superlahke cigarety. A jedneho pekneho slnecneho dna nebudem fajcit vobec. Dufam.

hendish

hello sash. no vyzera to, ze fajcenie ta pekne sere. a to je prvy spravny krok. mne sa podarilo prestat az na 4 krat. najprv som vydrzal 2 dni. potom som o5 spadol na pol roka a zacal fajcit. Opet som sa zatal a vydrzal tyzden bez fajcenia...potom cele prazdniny...no a teraz uz nefajcim. Je to masochizmus takto sa trapit na 4x ale mne to fungovalo. Pripadne buchni do stolu a sprav na 1x. Hmmm, ale tie 'sracky' ako to nazyvas...maju nieco do seba. Ty ako tazky zavislak/fetak/narkoman potrebujes nikotin. No a tie sracky-zuvacky maju dost nikotinu na to, aby si na cigaretu nemusla mysliet 24/7. Uz si pocula, ze klin klinom sa vyraza??? To iste su tie zuvacky. Tak zlom vaz.

mandarinkaa

Ja som prestala fajcit kvoli priatelovi. Ale nie, ze by on bol nefajciar a mu to vadilo...praveze my sme pofajcievali spolu. No on chcel prestat, ja nie. Hovorila som, ze ja nechcem, ze mne to chuti. Ze raz prestanem, ale ked budem chciet. Povedal, ze mu to nevadi, ze mozem kludne fajcit dalej, len to nemam prehanat. Tak nefajcil dva-tri tyzdne, a potom si zas zapalil. A potom zas chvilu fajcil...a potom zas chvilu nefajcil.. a stale tak dookola. Ved nebol problem zobrat si odo mna cigaretu, ked ja som bez nich nikam nesla. Akurat sa zlostil sam na seba, ze to nevie, seknut s tym, a pritom ked nefajci, tak sa citi ovela lepsie. Tak raz prisiel ku mne, sedeli sme na balkone a on ze cigarety mas kde? Dal by som si jednu.. Hovorim, nemam a uz ani nebudem mat. Oddnes koniec! Lebo ty takto nikdy neprestanes. Tak sme nefajcili.. Bolo to tazke na zaciatku. Ku vinu, na zurke, ku kave, po jedle.. nevedela som si to predstavit bez cigarety. A to som stiahla niekedy aj krabicku denne, nie ze prilezitostny fajciar.. Sedis niekde, pojpijas a zrazu nevies co s rukou, nieco ti v tej ruke chyba... Ale da sa to!!!! U mna je to uz 5 mesiacov bez cigarety.. a som rada, ze som uz v tom stadiu, ze to nepotrebujem. Uz mozu okolo mna sediet sami fajciari, cigarety na stole..a ja si nemusim zapalit... Vies aky je to oslobodzujuci pocit??! :) Prajem ti to, nech sa ti to podari. Vsetko je len v nasej hlave, to si musis uvedomit. Ked chces, prestanes.. ked nechces, hladas, preco fajcit dalej, ako si to v tej hlavicke ospravedlnit...

darika

sash
tvoj priatel,ked ste sa spoznali,nevedel,ze fajcis?Lebo ak ano,tak to beriem ako vydieranie,co od teba ziada.Dat na vyber-bud ja,alebo fajcenie.No,on si neda pivo?