ako sa dostat na post animatorky niekde v zahranici

Príspevok v téme: ako sa dostat na post animatorky niekde v zahranici
scarllet

ahojte...cez leto by som chcela ist niekam do zahranicia..najlepsie niekam kde by bolo slniecko a voda :) ...pozerala som na poziciu chyznej alebo casnicky, ale pri casnicke beru asi tych co maju vaic praxe...neviem ci je to rovnako aj s pracou animatorky...nemam ziadne skusesnosti..ale agentura robi aj nejaky dvojdnove kurzy...ale aka je sanca ze by ma zobrali aj ked budem mat kurz ale zadine skusenosti?ale im nebude stacit moja 13rocna anglictina :D ..hoc animatori zarobia menej ako chyzne, je to asi zaujimavjesia praca..ak mate niekto nejake info o tomto..dakujem pekne :)

Patulo

Skus tu www.prostaff.sk praca v zahranici moze aj nemusi byt prechadzka ruzovym sadom, zalezi kam sa dostanes a kto bude tvojim nadriadenym.

soffa

priatel bol ako animator na rok v Grecku.Isiel na inzerat do Blavy kde robil testy z anglictiny.Skoncil ako 4ty a dvadsat ludi islo zo Slovenska.Bolo to tak pred 7mi rokmi.takze dolezity bol test z angliny.

darika

neviem isto,ale ak si dobre pamatam,tak zmluva nebola.Oni len pisali,dohodli sa o termine nastupu,plate a ostatne podmienky.Este si pamtam,ze jej zavolali,tak sa nieco dohodli po telefone.Hovorili spolu anglicky.To este viem.

cajik

Darika, a nevies nahodou, ako to ta tvoja znama riesila, ked sa dohodla so zamestnavatelom cez net ??? Teda, ci s nim na dialku podpisala nejaku zmluvu, alebo len tak isla s tym, ze sa predsa dohodli ?

darika

no,naozaj zalezi na tom,co chces viac.Ak byt v kontakte s ludmi,tak animatorka.Ale ak peniaze a viac volna,tak urcite stanoveny cas na pracu.Znama bola pre dvoma rokmi na Ibize ako chyzna a vraj by nemenila.Vies co urobila?Pozhanala si cez internet maily na vsetky hotely a poslala vsade zivotopis a ziadost o zamestnanie.Odpovedi dostala dost,tak isla.Len treba zacat hladat skor.

scarllet

darika
takze myslis ze lepsie by bolo ist niekam ako chyzna?..lebo tie maju v podstate stanoveny cas napr do tej deviatej do piatej...lebo toto elto uz by som rada vypadla...polatok byva vacsinou od ytch 6 do 10 tisic..alae zase aspon strava a ubytko su zdarm

darika

scarlet
kedysi som si vyhladavala na sezonu len tuto pracu.Obvolala som vela agentur,kde ako spominas,poplatok bud nebol ziadny,alebo velmi nizky.Ale vtedy to vychadzalo len okolo 6-8tis korun.To tam za ten mesiac minies velmi lahko,pretoze si chces aj ty uzit.Zalezi,co chces.Ale ver,ze ako animatorka budes musiet byt stale po ruke tym ludom,zabavat ich,vymyslat im program...
Ja si ale nepamatam,ze by sa robili nejake kurzy.Bola potrebna len rec.Neviem ale nic konkretne,kto by to robil.