Ako pribrať ?

Príspevok v téme: Ako pribrať ?
maYzi

Dobré ráno, deň, večer, kedy to čítate... :P
Som 17 ročný chalan majúci výšku 197 cm a vážim orientačne len 60 kg. Bol som s tým aj na rôznych testoch a žiadne anomálie u mna neboli zistené. Relatívne normálne sa stravujem, teda žiadne prejedanie sa ani odopieranie si. Nemám anorexiu. Touto cestou by som chcel spoznať zopár názorov, čo by som mal skúsiť keď chcem pribrať, najlepšie, ak by sa našiel niekto s tipmi vo výžive alebo v niečom podobnom. Budem veľmi zauzlovaný a vďačný ;)

aer

S proteinov ešte nikto nepribral, základ je strava. Keby si začal cvičiť, tak je to len dobre a vtedy samozrejme ani proteiny nie sú od veci, ale tvoj problém je , že nevieš pribrať a ak si zdravotne v poriadku, tak pribrať dokážeš. Relatívne normálne sa možno stravuješ , ale iba podľa teba. Začni jesť poriadne a zdravo aj 8x denne. O týždeň sa odváž ak si nepribral nič, dvihni porcie , ak o týždeň zase nič, alebo len málo zase si zväčši porcie atď. Zo začiatku to bude možno ťažké a nebude ti chutiť, ale musíš to prekonať a jesť a jesť a jesť, tak ako je to v tomto známom článku new.biomag.sk

Tina11

Ahoj, treba cvicit a popritom brat doplnky vyzivy - proteiny hlavne. Staci ist do obchodu, kde to predavaju a oni ti poradia. Tiez mozes ist k svojmu doktorovi a dat si pichat B12 a tiez cvicit.