Chirurgicke zävčšenie pier

Príspevok v téme: Chirurgicke zävčšenie pier
besna

Ahojte kocky,

mojim snom je dat si zvacsit pery... Viem ze v BA je vela klinik kde to robia no pred tym sa chcem spytat ci mi neviete niektora poradit z vlastnych alebo inych skusenosti kde ANO popr. kde NIE a ine...

Neviem sa rozhodnut ku komu sa objednat a bojim sa aby som nedopadla zle, kedze ide o tvar...

DAKUJEM za vsetky prispevky..

suzie_cue

cafte,

macka zalezi od organizmu a od materialu. Ked si das taky specialny do pier, tak ten vydrzi dlhsie. Moja znama to uz ma sedem mesiacov, a zatial stale krasne.

O estetiku som rozmyslala aj ja, ale zevraj su zbytocne predrazeni. Ja asi pojdem do Institutu estetickej mediciny v Pezinku, tam bola aj ta moja znama, zevraj je to krasne nove luxusne centrum, a tym ze nie su v Ba, tak maju super ceny.

Potom zreferujem :D

macka26

esthetik je super. kamoske tam robili prsia.. ale co sa tyka tych vstrebatelnych materialov, aby ste neboli sklamane ze ten efekt to vonkoncom nebude mat 9 mesiacov. zalezi od metabolizmu atd.. niekomu sa to vstrebe aj po mesiaci ako mojej kamoske..

besna

suzie_cue: pozerala som tie fotky len sa v tom treba dlhsie pohrabat aby clovek nasiel pred a po... Ale inak kraaaaaaaaaaaaaasne pery... :o)

Rozhodla som sa ze pojdem vyskusat Teoysal kiss ako pisete. Nasla som si na nete o tom este vela referencii a som rozhodnuta.

Myslim ze by som si to sla spravit do Estheticu v BA. Nemate nahodou niektora osobnu skusenost s estheticom???

suzie_cue

baby nasla som taketo fotky na nete a strasne sa mi tp paci, ide o docasne zvacsenie pier kyselinou hyaluronovou - teosyal kiss.

stoji to okolo 230 eur a vydrzi tak 9 mesiacov.

tu su tie fotecky:

www.flickr.com

co vy nato? ja sa trochu bojim toho pichania, ale zevraj to zvyknu umrtvit, moja znama to ma, a ma to uplne jemne, ze iba som si vsimla ze je nejaka krajsia, a az ked sa priznala ze ma zvacsene pery, tak som si to vsimla.

sasenka

Myslis tym masticku Rosy Lips...,na mgister.sk stoji 50eur...,ale ja ju viem zohnat za 30 ak by mal niekto zaujem:)

papaja

besna

citala som to v nejakom casaku,skusim to najst,mna to tiez zaujalo,presne ako pises,nesla by som hned na zvacsenie ked neviem,ako to bude vypadat a kedze pracujem s ludmi tak nechcem,aby som bola na smiech :)
a bolo to aj lacne,len nejakych 50eur

besna

Papaja... vies napisat nieco blizsie o tej metode docasneho zvacsenia??? Este som o tom nepocula...

Ak by to fungovalo, pomohlo by mi to hlavne preto ze by som videla ako by to na mne vyzeralo. Neviem si to totiz vobec predstavit ako mi to zmeni tvar...

Iste je ze potom by som si to chcela dat spravit s nevstrebatelnym materialom tak ako macka26.

Danika diky za radu... skusim ho chcecknut na nete....

macka26

aj ja sa pohravam s touto myslienkou tak zatial iba cekujem na nete ake su moznosti. jedno viem isto, ze by som chcela nevstrebateôny material...