Ach ta svokra...

olalalla

zo dna na den horsie.... a moj muz jemedzi nami, snazim sa uz sa nevyjadrovat, nchat to tak,aby netrpel....ale neda sa to vzdy... je strasna, vsetkoprekruti, smaoska, proti mne a nam, on si ma zastava,to mam vyhodu,ale obcas ma slabsiu chvilku, kedy sa ohana tym, ze je to predsa moja mama...anjviac ma trapi, ze nas idylicky vztah je naruseni len nou a hadkami, ktore vyvolava... vela sa naplace, lahko s apovie, enchaj to tak, ale je to u mojho muza rovnako dolezity clvpek ako ja a ten clvoek mna nici.... obcas si mylsim, ze ak sa to neskonci, asi to nezvladnem,ale zatial drzim....je strasne predstvit si, ze dospela zena, vyrovnana, spokojna, zalubena by nechala partnera pre jeho matku.... nevzdam sa,ale zivot bez nej by bol lahsi....

sel

Ja už síce svokru nemám ale bola to super žena ja som stále vravela,že som si našla super muža aj svokru.A dokonca sme 2r bývali v jednom dome.Dúfam,že aj ja budem taká svokra.No záleží aj na nás nevestách.Veď ak máme deti tak skoro každá budeme svokra.Treba pouvažovať aj o tom.

ahoj123

zlé...vobec sa nestretavame,ani len nezdravime...nezaujima ju ani vnucik :( ...a pritom nema ziaden dovod....proste svokry su cudné (cest vynimkam)

morandy

no ja som si zobrala za manzela muza,ktory ma velmi lubi a aj ja jeho..problem bol a je ten.ze ma syna so svojou byvalou..a ja sa onho staram..pretoze jeho byvala odisla za milencom,a maleho mu nechala..teraz sa mi narodilo nase spolocne babo..tak svokra je hotova,ze ja sa venujem len svojmu...dokonca ma obvinila ze malemu nedavam jest..je to strasne...moje dieta je ine..lebo ma mamu...a maly nema..asi by chcela aby som svoju malu dala do domova na tri roky,a potom aby som ju vybrala,aby si boli rovnocenny...ale za dobrotu na zobrotu..