Dovody na podvody...

Príspevok v téme: Dovody na podvody...
Sklamana..

Ahojte mam 21 a som strasne sklamana z tohto sveta.Alebo skor z dnesnej doby..mam pocit ze kazdy chalan,alebo chlap jednoducho MUSI mat bokovky....je mi z toho zle.Ja sama som chodila s frajerom 2roky a cele tie dva roky ma podvadzal a ukratil ma fakt o 2roky zivota a dostala som sa na uplne psychicke dno..ale potom som stretla ineho (a som v tom ze konecne normalneho)a som s nim zatial pol roka a stastna az na to co sa stalo dnes.Povedal ze "neda sa jest stale len kuracie maso,treba si dat obcas aj bravcove" ak viete co tym myslim...velmi sa ma to dotklo lebo on vie ako sa ku mne byvaly spaval..a jednoducho teraz neviem co si o nom mysliet,este sme si to nevydiskutovali ale ani neviem ako zacat,pretoze je medzi nami "konverzacne vakuum" (po tom mojom frajerovi sa mu stale neviem uplne otvorit a normalne mu hovorit bezne veci).ALe snazim sa ale tymto to uplne pokazil..potom mi jeho kamaratka povedala ze raz sa jej zdoveril ze podvod je len o SEXE a ze je to cisto pudova zalezitost.A mal frajerku s ktorou bol 3roky a mal ju fakt najradsej ,miloval ju ale ona ho podviedla tak sa rozisli..ale teraz som sa dozvedela ze to bolo trosku aj inak ze on ju tiez podviedol resp.podvadzal..(lebo potreboval aj bravcove ale ju si chcel vziat)...a dozvedela som sa to teraz ked som s nim pol roka a ja neviem ci to neurobi aj mne :( neviem ako to berie a ci to myslel fakt vazne.Inak nam to klape je fakt super ,pozorny vsetko ale toto ma dostalo.Alebo mi je zle napriklad z toho ze poznam casnika co ma fakt milu sympaticku frajerku ale podvadza ju s jej velmi dobrou kamaratkou ..a teraz maju 2tyzdnove babo..a ona o tom vobec nevie a mne je z toho uplne zle :( ja neviem ci je toto nejaky novy trend alebo co ale na kazdom rohu niekto niekoho s prepacenim podjebava.Neviem ci chlapi vzdy potrebuju mat nejaky zaklad(zenu priatelku) a plus na spestrenie bokovky..fakt som znechutena a bojim sa ze som vhupla z blata do kaluze tiez...x-krat povedal ze by ma nepodviedol ale nikdy to nie je iste na 100percent.Tak sa pytam na nazory ,zazitky zien ale aj muzov a muzov hlavne ze ake su DOVODY na podvody....preco ste taki?Preco si nevazite tu s ktorou ste...dakuejm.

ShaulaThalit

Určite by si si to mala vydiskutovať s ním, lebo takto si môžeš kopu vecí namýšľať...

ja mám len také skúsenosti, že chalan urobil prešľap, a je koniec.
ja predsa nie som boh, aby som odpúšľaľa...

soffa

zmen frajera nie kazdy je taky.hovorim z vlastnej skusenosti.mam 6 rocny vztah,a je to hlavne o dovere a ucte.ak mu neveris uz teraz tak nie je co riesit

zdenulka

no zas kazdy chlap taky nie je..ked sa chlap spravne zalubi tak inam stastie hladat nejde..mam dvojrocnu skusenost...

lost

To je taky moderny sport..

"Robi to kazdy, tak preco nie aj ja"

Polda mna je to detske, a ten co take nieco spravi babe ktorej hovori "milujem ta" by mal ist sediet za citove zavadzanie :P
No a plati to aj naopak ked to spravi baba chalanovi.
Ved koniec koncov z toho vzinke citova, alebo dusevna ujma na zdravi...

Je to krute a smutne, ale vacsina ludi su proste vecne deti. Taki ludia by mali mat vychadzky maximalne do 19:00... :P

killlerka

no, precitala somsi ten clanok z toholinku a zaradujem seba k :

zenam, co su doma, a robia full service, z casu na cas a na to bodnem a idem si riesit lenn svoje.... a som aj emancipovana,ale aj rodinny typ a obcas zahram tu neschopnu, co nevie, co by bez neho robila...a casto vymyslam somariny a vela sa smejeme....sme spolu casto, neviem,ci je to dobre,ale mame spolocne konicky.... viac sa bojim, ze splyniem stym nabytkom v dome...ze ako sa tomuto vyhnut....ale keby ma podviedol, skoncilo by sa to pre mna...ja ho lubim tak, ze by ma to zabilo, brala by som to presne,ako pisu, ako stratu blizkej osoby...

Sklamana..

toto je velmi dobry link a myslim ze je to tam super opisane: emma.pluska.sk

Jajka001 neviem ci je to pravda o tom ze ich podvadzal..lebo to mi povedala kamoska spolocna ale ked som sa ho na to pytala povedal ze nie...este to s nim musim prebrat lebo sa mi to tiez nezda...

ahoj123

ja mám kamarátov-párik...sú spolu 5 rokov,kupili si byt,planuju buducnost...on ju x krat podviedol,on ato nevie...a pritom je to fajn baba,taky uprimny cloviecik,co nikomu neublizi....smutne :(
drzim ti palce aby sa ti to nestalo,aby si mala muza co si ta zasluzi,aj mne sa zdas ako fajn baba

barbinka

ďakujem bingham aj ty si správny chlapec a ešte aj veľmi milý a tiež dokážeš človeku poradiť a povzbudiť ho. btw 8.2. máme 3 roky, čo sme spolu a budeme v Ríme, tak sa už teším.

Sklamana: ale v mojom okolí som zažila tiež podvody. moja kamoška to robila chalanom, ale tej sa to vrátilo horším spôsobom. už som to niekde písala. Každému sa všetko zlé vráti.

Sklamana..

No ved PRESNE! Ze kazda piata co piata kazda druha sa vyzlieka..po zastavkach su plagaty s pomaly nahymi zenami ,napriklad aj Eva Cifrova..a proste neviem kam toto vsetko speje :( uz aj v zime chodi kazda piata v sukni a podobne...v mojom okoli taka dobra tristvrtina su kurvy..aj z kamaratov poznam strasne vela co podvadzaju frajerky hlavne..ale aj baby frajerov..vsetko je to take necitlive jak v kralikarni..niesom nejaka kozervativna papuca co sa snazi robit poriadok teraz,praveze naopak rada chodim von a aj zabavat sa ale toto sa neda uniest uz..neviem niekto povedal ze chlap hlada to,co mu u zeny chyba...ale z toho vyroku o mäsach vyplyva ze aj ked maju VSETKO ,musia z jesitnosti mat aj nieco ine...:( a bojim sa aby to nebol tento moj pripad..verim mu ale ked toto takto berie tak neviem co si mysliet..