Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tien pre hnedozelene oci?

biopich

zalezi od viacerych veci takto na slepo tazko hadat... ja mam tiez take oci preskusala som mnohe farbicky skusaj aj ty a sama uvidis co sa ti hodi...ja toriesim prevazne biela-ruzovkasta-bordo-fialova-siva...stale kobmbinujemmedzi tym...cierna linka a svetle tiene no mi idu najviac...

Trdielk0

keď sa ti nehodí žiadna tak si daj farbu podľa oblečenia :).. na farbe očí moc nezáleží.. k modrým sa môže hodiť modrá.. ale keď si dáš modré tiene a zelené tričko.. vyznie to dosť blbo :) alebo si daj normálne tmavé čierne tiene :)

Lucinka33

Ahoj, ja mam tiez hnedozelene oci. Pytala som sa vizazistky, ktore tiene sa mi najviac hodia. Vraj najjednoduchsia volba je opakovat v tienoch farby duhovky. V mojom pripade to je cokoladovo hneda, orieskova, kavova, khaki, okrova.. z dalsich farieb smotanova (bez perlete), bezova, karamelova, machovo zelena, olivovo zelena, zlatava (ale nie vylozene zlata ani bronzova). Ale nepytaj sa ma preco nie :D

sun0808

moje oci su hnedozelene,aj ked niekedy su viac do hneda,ale mne sa paci kombinacia bronzovo hnedej s tmavo modrou,hnedej s fialovou.dolezite je najst spravny odtien kazdej farby,lebo nieje napr.fialova ako fialova.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.