Hrcky v prsnikoch

Sex Godess

Neviem presne, ako to tam bolo napisane, ale niekde som to tak citala. Maju tak rozlozene hormony, aby to nezatazovalo prsniky az tak. Zato mi ich predpisal.

katele 22

cysty sa musia raz do roka kontrolovat..aj mne sa zase obnovili,cakam na termin a hura do toho..to su veci,ktore si treba strazit..mne sa stale obnovuju,neviem preco.nepijem,nefajcim,neberiem HAK..jedine,coho mam vela je stres..ale tak ja mam 31 rokov..a to uz je danger..chod si to dat kuk,pre istotu..bude ti lepsie,uvidis

aluska

smutna ano, su citlve pred a po mezese..ale hrcka je hrcka, to nie je sranda...si velmi nezodpovedna, lebo rok je velmi dlha doba..ale tak snad to nebude nic vazne..modli sa

smutnaAnka

ja som bola k tomu istym sposobom lahostajna,lebo stale sa pise a hovori,ze 10 dni pred a po menstruacii su prsniky citlivejsie na dotyk,tak som to pripisovala tomu..nepripustala som si ze to moze byt nieco vaznejsie...nechcem zomriet,mam zivot pred sebou :(((

soffa

ja mam 1 tukovu a chodim s tym kazdy rok na ultrazvuk.je to len tuk,a chvalabochu sa nezvecsuje,tiez som sa zlakla,ale nemam v sebe taku lahostajnost ako ty.takze pekne na gyndu nech sa posle na ultrazvuk.nema vyznam tu vypisovat my ti neporadime lebo sme laici.mozno je to len tukova cysta......

Sex Godess

Ja som mala asi pred 1,5 rokom bolest prsnika a aj taku zdureninu, malu hrcku, ale isla som hned za doktorom, postazovala sa,ze to mohla byt HAK, dal mi inu, taku co sa pouziva aj pri rakovine prsnikov, a hrcka zmizla...
Rakovinove hrcky vacsinou zacinaju pod pazuchov, ale nie je to vzdy tak, kde ich mas? Nehanbi sa a utekaj.

smutnaAnka

a ziadna z Vas nemala nejaku hrcku v prsniku?Teda tu cystu?Stretla sa s tym nejaka slecna,pani?Prosim napiste mi lebo sa o chvilu sa scvoknem!!!