Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nefunguje mi gmail

zuzi23

dá sa to nastaviť, aby som stále nemusela chodiť na stránku, tak v pravom rohu vedla hodiniek je obálka, ked mi dojde mail tak je modrá a ked nie, tak je biela, no teraz aj ked mám mail, tak je stále biela a vypisuje ked na nu idem off line a to potrebujem opraviť aby mi znovu ukazovalo či dostanem mail a tým pádom ked posielam maily mi nechce pripojiť ani prílohu

Denz

ak si ty offline,tak v pravo hore mas take,ze...nastavenie.Klikni na to a zobrazia sa ti hore rozne nastavenia kde budes mat aj offline.....ak na to kliknes dostanes sa do vnutra a tam zaskrtni Vypnúť Pošta Offline v tomto počítači
a malo by to byt ok.

lost

To myslis ten Gmail Notifier ?

Skus ho vypnut a znova zapnut, alebo klikni na to pravym tlacikom mysi a daj ze "Check mail now" a ak ano to nepojde, tak skus reset pocitaca, a ak ani to nepojde tak to skus odinstalovat a znovu nainstalovat.

Mne to takto raz tiez blblo, ale spravil som vsetko co som napisal, tak neviem co konkretne tomu pomohlo.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.